Хіти тижня. Великдень: На яке число припадає свято цього року

Великдень, або Світле Христове Воскресіння, вважається головною подією церковного календаря, одним з найважливіших свят у християн.

У 2018 року Великдень випадає на 8 квітня, передають Патріоти України. Відзначимо, що дата свята в кожен конкретний рік обчислюється за місячно-сонячним календарем, що робить його перехідним.

Традиційно світлим Воскресінням Христовим завершується Великий піст, який в цьому році розпочнеться 19 лютого. Великий піст починається після Масниці, яка почнеться 12, а закінчиться 18 лютого.

Нагадаємо, що від Великодня залежать терміни інших свят: Вознесіння Христа - сороковий день після Великодня, Трійці (П'ятидесятниця) - п'ятдесятий день після Великодня, День Святого Духа - наступного дня після Трійці.

"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...

"Герої теж бувають геями": Незвичайна історія з фронту "не такого, як всі" бійця АТО (фото)

понеділок, 23 вересень 2019, 6:07

Василь Давиденко, 41-річний ветеран АТО, публічно заявив, що є геєм. Він другий військовий в історії української армії, що пішов на такий крок. Першим це зробив Віктор Пилипенко, екс-боєць батальйону "Донбас", передають Патріоти України. У правозахисно...