Хіти тижня. Великдень: На яке число припадає свято цього року

Великдень, або Світле Христове Воскресіння, вважається головною подією церковного календаря, одним з найважливіших свят у християн.

У 2018 року Великдень випадає на 8 квітня, передають Патріоти України. Відзначимо, що дата свята в кожен конкретний рік обчислюється за місячно-сонячним календарем, що робить його перехідним.

Традиційно світлим Воскресінням Христовим завершується Великий піст, який в цьому році розпочнеться 19 лютого. Великий піст починається після Масниці, яка почнеться 12, а закінчиться 18 лютого.

Нагадаємо, що від Великодня залежать терміни інших свят: Вознесіння Христа - сороковий день після Великодня, Трійці (П'ятидесятниця) - п'ятдесятий день після Великодня, День Святого Духа - наступного дня після Трійці.

Хіти тижня. Кермо ставили ззаду автомобіля: У мережі з'явилися фото унікального УАЗика радянських часів

субота, 29 лютий 2020, 4:00

Чому кермо було розташований в задній частині автомобіля? Про це розповіли цілу історію. Нещодавно в мережі спливло архівне фото радянського автомобіля УАЗ, у якого кермо було розташоване позаду. Але, нічого незвичайного в цьому немає. Подібні автомобі...

У метро Києва помітили хлопця, який готовий до епідемії коронавірусу (фотофакт)

субота, 29 лютий 2020, 0:32

За даними МОЗ, в Україні поки немає випадків зараження коронавірусом COVID-2019, однак він вже "атакував" сусідні країни. У п'ятницю, 28 лютого, в Києві, де вже проводять навчання на випадок виявлення випадків захворювання коронавірусом, пасажир метро ...