Хіти тижня. Відвоювали населений пункт: Окупанти заявили про просування ЗСУ під Горлівкою

Офіційного підтвердження даної інформації з нашої сторони поки не було.

Ілюстрація:ONLINE.UA

У соціальних мережах представники бойовиків "ДНР" повідомляють, що ЗСУ зайняли селище Чигарі під окупованою Горлівкою. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.

Так, окупанти відзначають: "З ранку південний захід Горлівки чув вихідні, штук 5, і тиша. Чутки: ЗСУ зайняли селище Чигарі під Глибокою".

"Не чутки. Дійсно зайняли"..

Також, захоплення селища підтвердила і затята прихильниця "русского мира", донецька журналістка Марина Харькова, яка зазначила, що за низкою свят "влада республіки" не помітила, як втратила селище в "сірій зоні".

Хіти тижня. На Москві нова істерія: "Хорвати завжди були зрадниками слов'янського світу", - член Ради федерації РФ

понеділок, 16 липень 2018, 3:00

Франц Клінцевич звинуватив Домагоя Віду у "свідомій провокації". Член російської Ради Федерації Франц Клінцевич висловив свою думку про захисника збірної Хорватії Домагоя Виду, який після перемоги над Росією передав привіт українським уболівальникам і ...

Хіти тижня. Сам зрозумів, що утнув? "Я не знаю, як його можна їсти", - президент корпорації Roshen шокував ставленням до "Київського торта"

понеділок, 16 липень 2018, 1:00

За словами голови корпорації, йому дивно, чому люди їдять таку "жирну і солодку страву". Президент "Roshen" В'ячеслав Москалевський не знає, як можна їсти солодощі його корпорації. Про це він заявив в інтерв'ю, передають Патріоти України. . "Продукт...