Хіти тижня. Відвоювали населений пункт: Окупанти заявили про просування ЗСУ під Горлівкою

Офіційного підтвердження даної інформації з нашої сторони поки не було.

Ілюстрація:ONLINE.UA

У соціальних мережах представники бойовиків "ДНР" повідомляють, що ЗСУ зайняли селище Чигарі під окупованою Горлівкою. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.

Так, окупанти відзначають: "З ранку південний захід Горлівки чув вихідні, штук 5, і тиша. Чутки: ЗСУ зайняли селище Чигарі під Глибокою".

"Не чутки. Дійсно зайняли"..

Також, захоплення селища підтвердила і затята прихильниця "русского мира", донецька журналістка Марина Харькова, яка зазначила, що за низкою свят "влада республіки" не помітила, як втратила селище в "сірій зоні".

Скрепнодуховне: "Та стріляйте в нього нахер, та й усе. На одного дурня менше буде", - "Гібриди" потішили п'яною розбіркою в "ДНР"

понеділок, 18 лютий 2019, 19:34

Бойові подруги учасників конфлікту заохочували чоловіків до швидкого "правосуддя". П'яні "захисники Донбасу" влаштували розборку в окупованому Харцизьку, зазначають Патріоти України. Відеозапис конфлікту з'явився у мережі. . У штовханині беруть участь...

Куди збирався? На блокпості в зоні ООС затримали митрополита УПЦ МП

понеділок, 18 лютий 2019, 18:56

На одному із підконтрольних Україні КПВВ затримали митрополита Горлівського і Слов'янського Митрофана для встановлення особи, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Горлівської єпархії. Зазначається, що під час перевірки документів ...