Хіти тижня. Відвоювали населений пункт: Окупанти заявили про просування ЗСУ під Горлівкою

Офіційного підтвердження даної інформації з нашої сторони поки не було.

Ілюстрація:ONLINE.UA

У соціальних мережах представники бойовиків "ДНР" повідомляють, що ЗСУ зайняли селище Чигарі під окупованою Горлівкою. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.

Так, окупанти відзначають: "З ранку південний захід Горлівки чув вихідні, штук 5, і тиша. Чутки: ЗСУ зайняли селище Чигарі під Глибокою".

"Не чутки. Дійсно зайняли"..

Також, захоплення селища підтвердила і затята прихильниця "русского мира", донецька журналістка Марина Харькова, яка зазначила, що за низкою свят "влада республіки" не помітила, як втратила селище в "сірій зоні".

Хіти тижня. Відрізана голова лежала на узбіччі: Водій вантажівки під Миколаєвом натрапив на моторошну знахідку (фото)

субота, 17 листопад 2018, 4:00

Експерти не змогли відразу визначити стать жертви, припустивши, що це була жінка. Під Миколаєвом на узбіччі траси 8 листопада знайшли відрізану людську голову, передають Патріоти України. Як повідомляє місцеве видання з посиланням на джерело в прокурат...

Хіти тижня. "Ніби самі будуть жити вічно": "Жовтий" російський журнал показав передсмертні фото Караченцова

субота, 17 листопад 2018, 3:00

Цинізм оприлюднених світлин змусив здригнутися навіть бувалих "акул пера". Знімки вмираючого російського актора Миколи Караченцова, зроблені співробітниками онкологічного центру, де він помер, стали "ексклюзивом" російського журналу "Таємниці зірок". М...