Хіти тижня. "Вшанували" героїв: Райвиконком у Кривому Розі вивішав білборд з терористами на фоні збитого Іл-76 (фото)

Білборд встановлений на вулиці Віталія Матусевича.

Білборд у Кривому Розі. Фото:Facebook

На вулиці у Кривому Розі з'явився білборд на якому зображені уламки ІЛ-76 при катастрофі якого загинули 49 військових. Про це у Facebook пише депутат міськради Кривого Рогу Микола Колесник, передають Патріоти України.

У Кривому Розі на вулиці Віталія Матусевича був встановлений білборд з зображенням уламків літака ІЛ-76, який був збитий над летовищем Луганська 14 червня 2014 року. В катастрофі загинули 9 членів екіпажу літака та 40 десантників 25 ОПДБр. На білборді написано "Низький уклін Героям АТО".

Оригінал світлини був зроблений сепаратистами, які оглядали уламки літака та фотографувалися на їх тлі.

Білборд був замовлений виконкомом Металургічного району Кривого Рогу. Наразі депутат разом з активістами збирається зрізати рекламну конструкцію.


Сказав, що хворіє: На Закарпатті чоловіка з магазину забрали до ТЦК і визнали "придатним"

четвер, 30 листопад 2023, 22:31

У Закарпатській області судили чоловіка, якого з магазину забрали до ТЦК і СП (територіальний центр комплектування та соціальної підтримки - ред.) та визнали придатним до служби в армії, проте він відмовився від мобілізації. На суді він заявив, що пові...

"Це продукт масового насильства імперії": Український філолог зі США дав визначення тому, хто такі "російськомовні громадяни"

четвер, 30 листопад 2023, 22:16

Юрій Шевчук, кандидат філологічних наук, директор Українського кіноклубу Колумбійського університету у коментарі ЗМІ заявив, що «російськомовний громадянин» – це результат русифікації й колоніалізму нашої країни, передають Патріоти України. «Це громадя...