Хіти тижня. "Вшанували" героїв: Райвиконком у Кривому Розі вивішав білборд з терористами на фоні збитого Іл-76 (фото)

Білборд встановлений на вулиці Віталія Матусевича.

Білборд у Кривому Розі. Фото:Facebook

На вулиці у Кривому Розі з'явився білборд на якому зображені уламки ІЛ-76 при катастрофі якого загинули 49 військових. Про це у Facebook пише депутат міськради Кривого Рогу Микола Колесник, передають Патріоти України.

У Кривому Розі на вулиці Віталія Матусевича був встановлений білборд з зображенням уламків літака ІЛ-76, який був збитий над летовищем Луганська 14 червня 2014 року. В катастрофі загинули 9 членів екіпажу літака та 40 десантників 25 ОПДБр. На білборді написано "Низький уклін Героям АТО".

Оригінал світлини був зроблений сепаратистами, які оглядали уламки літака та фотографувалися на їх тлі.

Білборд був замовлений виконкомом Металургічного району Кривого Рогу. Наразі депутат разом з активістами збирається зрізати рекламну конструкцію.


Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком в десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...