Хіти тижня. "Ввічливо спалили": На Одещині "спіймали" туристів із Придністров'я з "колорадкою" і триколором (фото, відео)

Активісти дочекалися власників авто, ознайомили їх з українськими законами і ввічливо попросили їх зняти заборонені предмети, після чого спалили їх.

Придністровці їздили по Одещині із триколором РФ. Фото: соцмережі.

У Чорноморську Одеської області місцеві активісти змусили туристів із невизнаного Придністров'я прибрати з салону автомобіля георгіївську стрічку і російський прапор. Про це в Facebook повідомив громадський діяч Валентин Ткачук, передають Патріоти України.

Активісти дочекалися власників авто, ознайомили їх з українськими законами і ввічливо попросили їх зняти заборонені предмети, після чого спалили їх. За словами Ткачука, він також має намір з'ясувати яким чином на територію України в'їхав автомобіль із номерами невизнаної республіки.

Б'є, значить, любить: Російський танцюрист вдарив партнерку кулаком під час змагань

четвер, 22 серпень 2019, 0:00

Партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Організатори помітили це, після чого послідувала дискваліфікація. Повідомляється, що партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Пізніше Паршаков і ...

Хіти тижня. "Отака повага": Стало відомо, скільки виплатять військовим за скасований парад в Києві

середа, 21 серпень 2019, 23:55

Якщо оголошені "300 000 000" поділити на 300 000 бійців скільки виходить? На День Незалежності України військові отримають премію, розмір якої, за деякими даними, для рядових складе від 100 до 300 гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав жу...