Хіти тижня. "Ви що, з Марса?" Американський турист розбурхав мережу новим відео про українське село

Американський турист, який приїхав з Сан-Франциско в село Осипенко Бердянського району, показав, чого ще навчився в Україні.

Скріншот з відео

Американський турист Пітер Сантеллі, який приїхав з Сан-Франциско в село Осипенко Бердянського району, показав, чого ще навчився в Україні.

Відео опубліковано на YouTube Сантеллі.

Пітер Сантеллі, скріншот з відео

Він почав жити з родиною на узбережжі Азовського моря, щоб максимально виключити англійську зі свого життя, і миттєво опинився у вихорі сільської культури.

На новому відеоролику американець показав, як риє колодязь, їсть жаб і ловить мух.

Про життя у селі каже, що це "справжня простота, справжня краса".

Це відео перепостила до себе на сторінку українська журналістка Мирослава Гонгадзе.

"Навіть українці можуть дізнатися багато нового і цікавого", - написала вона.


Підписники влаштували дискусію коментарях до посту Гонгадзе. Багатьох з них вразив той факт, що українці в селі їдять жаб і живуть у злиднях.

"Знаєте, я росла в будинку, де туалет був на вулиці, без гарячої води. Мої діди жили саме так ось як ці люди. Ну жаб не їли і молилися в церкві, але воду носили, колодязі копали і землю обробляли. Так що я здивована, що так багато вражених українців. Таке враження, що люди на Марсі живуть. Може варто озирнутися навколо себе ", - присоромила деяких співвітчизників Гонгадзе.


У небі над Гаваями з'явилась моторошна синя спіраль. Науковці з'ясувували природу явища. Версія про НЛО виявилась не такою вже безглуздою

четвер, 2 лютий 2023, 13:05

Скоріш за все мало місце активність космічного апарату, до кінця не зрозуміло якого. Однак є припущення. Вчені з’ясували, що моторошна спіраль, яку раніше в січні зафіксував гігантський телескоп у небі над Гаваями, була спричинена не інопланетянами, а ...

"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 13:00

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість...