Хіти тижня. "Ви що, з Марса?" Американський турист розбурхав мережу новим відео про українське село

Американський турист, який приїхав з Сан-Франциско в село Осипенко Бердянського району, показав, чого ще навчився в Україні.

Скріншот з відео

Американський турист Пітер Сантеллі, який приїхав з Сан-Франциско в село Осипенко Бердянського району, показав, чого ще навчився в Україні.

Відео опубліковано на YouTube Сантеллі.

Пітер Сантеллі, скріншот з відео

Він почав жити з родиною на узбережжі Азовського моря, щоб максимально виключити англійську зі свого життя, і миттєво опинився у вихорі сільської культури.

На новому відеоролику американець показав, як риє колодязь, їсть жаб і ловить мух.

Про життя у селі каже, що це "справжня простота, справжня краса".

Це відео перепостила до себе на сторінку українська журналістка Мирослава Гонгадзе.

"Навіть українці можуть дізнатися багато нового і цікавого", - написала вона.


Підписники влаштували дискусію коментарях до посту Гонгадзе. Багатьох з них вразив той факт, що українці в селі їдять жаб і живуть у злиднях.

"Знаєте, я росла в будинку, де туалет був на вулиці, без гарячої води. Мої діди жили саме так ось як ці люди. Ну жаб не їли і молилися в церкві, але воду носили, колодязі копали і землю обробляли. Так що я здивована, що так багато вражених українців. Таке враження, що люди на Марсі живуть. Може варто озирнутися навколо себе ", - присоромила деяких співвітчизників Гонгадзе.


За 3 секунди ухвалив найбільше рішень у житті: Український пілот розповів про падіння літака, під час якого вижив

понеділок, 29 травень 2023, 14:50

На жаль, під час виконання бойових завдань, захищаючи небо над Україною, наші Повітряні сили втрачають літаки. В одному з таких був пілот Дмитро "Ектор" Шкаревський. Він розповів, що сталося, передають Патріоти України. У лютому під час бойового вильот...

"Модне" фото може коштувати дуже дорого! Яке покарання "світить" за фото- та відеозйомку ЗСУ - пояснення адвоката

понеділок, 29 травень 2023, 14:38

Ще на початку повномасштабного вторгнення Росії до Кримінального кодексу України була внесена стаття 114-2, а саме - несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших утворених відповідно до ...