Таке зізнання він зробив в інтерв'ю "Радио свобода", передають Патріоти України.
За його словами, колишні бранці бойовиків після звільнення потребують постійно медичної і психологічної допомоги. Ускладнення фізичного і психологічного характеру зазвичай проявляються через три місяці, іноді і через рік.
"Коли я звільнився з полону, у мене був широкий набір всяких хвороб, я схуд на 25 кг (на момент звільнення я важив 40 кг) і видавав тваринні звуки, що нагадують гавкіт собаки. Це було найтяжчою спадщиною полону. Уявіть, коли з тебе вивергається "лава" різних тваринних звуків, яку неможливо зупинити або заглушити. Повірте, це дуже боляче і емоційно важко! Мені доводилося постійно прикривати обличчя і просити вибачення у співрозмовників, пояснюючи, що це не заразно. Але багато хто все одно відверталися, особливо важко находиться було в громадських місцях, де тобі починають робити зауваження або дорікати в тому, що є рознощиком зарази. Це дуже важко було пережити", - розповідає Поляков.
Він зазначає, що тільки через два роки після полону фахівцям вдалося знайти причину цього "тваринної вимови". "Мене підлікували, але сказати, що остаточно я від цього позбувся, не можна! Доводиться лягати в лікарню кожні півроку, все це на платній основі", - зізнається колишній полонений.
За словами Полякова, він так і не зміг адаптуватися до мирного життя. Переживати складності йому допомагає робота над законом про статус полонених.
Пенсіонери України, які мають статус ВПО та проживають за кордоном, можуть раптово перестати отримувати пенсії. Про це повідомили в ЮК “МЕРЕЖА ПРАВА”, передають Патріоти України. Однією з основних причин цього є обов’язкова фізична ідентифікація, яку н...
Перерахунок пенсій з 1 червня відбудеться для частини працюючих пенсіонерів. Йдеться про тих, у кого з моменту останнього перерахунку (чи призначення) пройшло щонайменше 24 місяці станом на 1 квітня, передають Патріоти України. Як зазначає пресслужба П...