Хіти тижня. Виходець з Тернопільщини може стати главою Православної церкви в Україні, - ЗМІ

Релігійну освіту здобув у навчальних закладах Московського патріархату: спершу закінчив Санкт-Петербурзьку духовну семінарію, а потім – Київську духовну академію.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Фото: РБК.

Один з тих, кого розглядають на посаду глави Православної церкви в Україні (таку назву пропонують для об’єднаних церков УПЦ КП, УАПЦ та за участю тих ієреїв, що перейдуть з УПЦ МП), є священик, виходець з Тернопільщини митрополит Луцький і Волинський Михаїл (в миру Зінкевич Тимофій Семенович), передають Патріоти України.

Він є братом настоятеля Святотроїцького духовного центру на честь Данила Галицького Анатолія Зінкевича, володіння якого по проспекту Злуки заглибилися в парк Національного відродження. Владиці Михаїлу 52 роки, він родом з Тернопільщини. Релігійну освіту здобув у навчальних закладах Московського патріархату: спершу закінчив Санкт-Петербурзьку духовну семінарію, а потім – Київську духовну академію.

Як повідомляють джерела журналістів, у навколоцерковних колах розмови про те, що саме Михаїлу варто бути наступником Філарета, точаться уже дуже давно. Але зараз почали набувати цілком практичних обрисів. Більше до митрополита Михаїла, ніж до митрополита Епіфанія (інший можливий претендент на Престол – ред.), схиляється і частина перехідців з Московського патріархату.

Тікати в укриття або залишитися вдома під час ракетного удару: Експерт розставив усі крапки над "і"

п’ятниця, 2 червень 2023, 9:47

Останнім часом Росія все частіше почала застосовувати тактику балістичних обстрілів. У результаті від оголошення повітряної тривоги до вибуху може пройти від 10 секунд до 10 хвилин, передають Патріоти України. Чи безпечно бігти під час таких тривог у п...

Льодовики Арктики кишать "зомбі": Вчені зробили несподіване відкриття, що приголомшує

п’ятниця, 2 червень 2023, 9:27

На перший погляд, льодовики Арктики здаються повністю позбавленими життя. Але це не так. У льодовому покриві Гренландії та Ісландії можна зустріти безліч мікроскопічних форм життя. Подібно до сезонних зомбі, багато з цих організмів сплять взимку, проки...