Хіти тижня. Виходець з Тернопільщини може стати главою Православної церкви в Україні, - ЗМІ

Релігійну освіту здобув у навчальних закладах Московського патріархату: спершу закінчив Санкт-Петербурзьку духовну семінарію, а потім – Київську духовну академію.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Фото: РБК.

Один з тих, кого розглядають на посаду глави Православної церкви в Україні (таку назву пропонують для об’єднаних церков УПЦ КП, УАПЦ та за участю тих ієреїв, що перейдуть з УПЦ МП), є священик, виходець з Тернопільщини митрополит Луцький і Волинський Михаїл (в миру Зінкевич Тимофій Семенович), передають Патріоти України.

Він є братом настоятеля Святотроїцького духовного центру на честь Данила Галицького Анатолія Зінкевича, володіння якого по проспекту Злуки заглибилися в парк Національного відродження. Владиці Михаїлу 52 роки, він родом з Тернопільщини. Релігійну освіту здобув у навчальних закладах Московського патріархату: спершу закінчив Санкт-Петербурзьку духовну семінарію, а потім – Київську духовну академію.

Як повідомляють джерела журналістів, у навколоцерковних колах розмови про те, що саме Михаїлу варто бути наступником Філарета, точаться уже дуже давно. Але зараз почали набувати цілком практичних обрисів. Більше до митрополита Михаїла, ніж до митрополита Епіфанія (інший можливий претендент на Престол – ред.), схиляється і частина перехідців з Московського патріархату.

Не повернувся додому: На Рівненщині 17-річний хлопець кинувся під колеса поїзда та загинув на місці

понеділок, 24 січень 2022, 14:27

У неділю ввечері, 23 січня, на залізничній станції Дубно на Рівненщині 17-річний хлопець кинувся на рейки перед локомотивом. Попри сигнали та екстрене гальмування машиніста, уникнути зіткнення не вдалося і підліток загинув на місці. Про це повідомила п...

"Батя, я старалась": Померла Людмила Янукович, - ЗМІ

понеділок, 24 січень 2022, 13:58

Дружина колишнього президента України Віктора Януковича Людмила Янукович - померла. Цю інформацію опублікував в Telegram політтехнолог і блогер Володимир Петров, зазначають Патріоти України. "Людмила Янукович померла годину тому. Завжди шкодував цю по ...