Хіти тижня. Виходець з Тернопільщини може стати главою Православної церкви в Україні, - ЗМІ

Релігійну освіту здобув у навчальних закладах Московського патріархату: спершу закінчив Санкт-Петербурзьку духовну семінарію, а потім – Київську духовну академію.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Фото: РБК.

Один з тих, кого розглядають на посаду глави Православної церкви в Україні (таку назву пропонують для об’єднаних церков УПЦ КП, УАПЦ та за участю тих ієреїв, що перейдуть з УПЦ МП), є священик, виходець з Тернопільщини митрополит Луцький і Волинський Михаїл (в миру Зінкевич Тимофій Семенович), передають Патріоти України.

Він є братом настоятеля Святотроїцького духовного центру на честь Данила Галицького Анатолія Зінкевича, володіння якого по проспекту Злуки заглибилися в парк Національного відродження. Владиці Михаїлу 52 роки, він родом з Тернопільщини. Релігійну освіту здобув у навчальних закладах Московського патріархату: спершу закінчив Санкт-Петербурзьку духовну семінарію, а потім – Київську духовну академію.

Як повідомляють джерела журналістів, у навколоцерковних колах розмови про те, що саме Михаїлу варто бути наступником Філарета, точаться уже дуже давно. Але зараз почали набувати цілком практичних обрисів. Більше до митрополита Михаїла, ніж до митрополита Епіфанія (інший можливий претендент на Престол – ред.), схиляється і частина перехідців з Московського патріархату.

Кричали "пішла геть" і погрожували виселити: Туристка з Росії поскаржилося на "русофобію" в Туреччині

вівторок, 5 липень 2022, 8:50

Жінка з країни-агресора, Росії, приїхала з сім'єю відпочивати на турецький курорт Кемер, стверджує, що терпіла нестерпну "русофобію" від персоналу в місцевому готелі Fame Residence Goynuk. Такий обурений відгук вона залишила на платформі "Яндекс. Дзен"...

Загинули дві туристки: Експерти розповіли про причини нападу акул на людей у Єгипті

вівторок, 5 липень 2022, 8:44

Напад акул на туристів поблизу єгипетського курорту Хургада може бути пов'язаний із практикою підгодовування риби з катерів їжею, яка неприродна для акул. Такого висновку дійшов генеральний секретар Арабської асоціації із захисту дикої природи (AFWP) Г...