Хіти тижня. ​Випадок з "ЛНР"-рівським паспортом: "У моей овчарки, больше прав чем у вас, ребята", - український блогер (відео)

Чого варте громадянство «молодої республіки» і її документів, добре видно в порівнянні

Так виходить, що собака з українським ветеринарним паспортом, має більше прав ніж Homo Sovieticus з паспортом Лугандна. Мабуть через те, що у паспортах «молодих республік» не передбачена позначка про щеплення від сказу.

Патріоти України пропонують ознайомитись показовим діалогом, що трапився у мережі між блогером Андрієм Полтавою та двома юнаками з «ЛНР».

У групі «Патріоти України – єднаймося» так відреагували на цей матеріал.

Отже епізод:


Повна розмова з двома луганчанами:

Глобальний інтернет глобального світу: Над Україною пролетіли угруповання з десятків супутників Ілона Маска (карта)

неділя, 19 січень 2020, 19:10

У ніч на неділю, 19 січня, над Україною пролетіли десятки супутників американської компанії SpaceX, що належить бізнесменові Ілону Маску, які беруть участь у проекті Starlink, котрий передбачає запустити в космос 12 000 супутників для забезпечення людс...

Хіти тижня. Українців розлютив цинізм телеканалу "1+1": Після звернення президента про національну трагедію - зразу, без перерви, "Вечірній квартал"

неділя, 19 січень 2020, 19:00

Після виступу президента України Володимира Зеленського 11 січня по ситуації з літаком МАУ, який збили в Тегерані іранською ракетою, в ефірі телеканалу "1+1" показали концерт "Кварталу 95". Несумісний контраст прикро вразив багатьох глядачів, зазначают...