Хіти тижня. За гроші платників податків чи на корупційні доходи?: Мережу обурила надмірно дорога вечеря українського міністра в Женеві (фото)

Королівські креветки, лобстери, вартість їх на одну особу в цьому найдорожчому ресторані - від 300 євро.

В українців накопичилось вже багато питань до Андрія Реви. Фото: Львівський портал.

Користувачів соціальних мереж обурив вечерю міністра соціальної політики України Андрія Реви в дорогому женевському ресторані. Відповідне фото опублікувала на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Ірина Сисоєнко, передають Патріоти України.

"Лікарі, санітарки, медсестри, поки ми боремось з вами за кожну копійку до вашої заробітньої плати, голова профспілки медичних працівників Вікторія Коваль відпочиває разом з міністром соціальної політики в Женеві. Королівські креветки, лобстери, вартість на одну особу в цьому найдорожчому ресторані Женеви коштують від 300 євро на одну особу. Чи це за кошти платників податків пан Рева оплачує собі поїздку та своїм супроводжуючим особам?", - написала депутат.

Світу загрожує дефіцит пива - виробники напою б'ють на сполох

четвер, 28 вересень 2023, 17:55

У світі назріває глобальна нестача пива, попереджають виробники цього напою. Причиною може стати зміна клімату – що більше зростають середні температури, то сильніше падають врожайність ячменю та якість хмелю. Протягом найближчих 30 років ця тенденція ...

Світом шириться новий варіант коронавірусу "Пірола" - симптоми і ризик для України

четвер, 28 вересень 2023, 17:45

Новий варіант коронавірусу "Пірола" (BA.2.86), який вперше виявили в Ізраїлі, зʼявився в США, Данії та Британії. В Україні його випадків не зареєстровано. Про це повідомив заступник міністра, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, пере...