Хіти тижня. За корупцію - смерть: На сайті Порошенка з'явилася жорстка петиція

Активісти вимагають від президента скористатися прикладом Китаю для боротьби з корупцією.

Ілюстрація: ipress.ua

В Україні активісти просять у президента запровадити смертну кару для корупціонерів. Як приклад вони наводять Китай, де діє подібний закон щодо чиновників. Відповідна петиція з’явилася на сайті українського гаранта, повідомляють Патріоти України.

"Створити закон щодо чиновників, як у Китаї, - карати їх смертю за великі обсяги корупції", - підкреслюється в її описі. Зауважимо, що автором є Станіслав Івасенко, а зареєстровано петицію було 24 січня. Наразі під документом підписалися 122 особи з 25 тисяч необхідних.

До слова, Китай є світовим лідером за кількістю страчених ув'язнених. Так, у продовж останніх п'яти років за корупцію тут було покарано 1,34 мільйона чиновників з правлячої партії, з яких 648 тисяч осіб були чиновниками на рівні сіл та селищ та притягнутими до відповідальності за дрібні корупційні правопорушення.

Нейромережа відновила тексти Стародавньої Месопотамії: що вдалося прочитати

вівторок, 22 вересень 2020, 19:00

Вчені з Каліфорнійського університету за допомогою нейромережі відновили пошкоджені фрагменти текстів на глиняних табличках часів Стародавньої Месопотамії. Про це повідомляється на сайті Національної академії наук США. Проблема полягала в тому, що з ча...

Маленька дівчинка у комі: У Запоріжжі п'яна мати на мопеді з дітьми врізалась у бетонний стовп

вівторок, 22 вересень 2020, 18:43

У місті Запоріжжя сталася ДТП. П'яна жінка везла на мопеді 2 своїх дітей і врізалась у бетонний стовп, передають Патріоти України. Старша дівчинка відбулася забоями, а за життя молодшої борються лікарі. Її з розбитою головою забрали в лікарню. Стан кр...