Хіти тижня. За "зраду"? У Києві жінку звільнили за поїздку до Росії

Звільнена відпочивала в РФ і вирішила похвалитися фото в соцмережі.

Ілюстрація: usa-visa-center.ru

У Києві жінку, яка займалася мережевим маркетингом, звільнили з компанії за відвідування російського курорту. Про це заявив журналіст Андрій Манчук на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Наприкінці літа вона разом із матір'ю традиційно поїхала відпочивати до родичів у місто Геленджик. Накупавшись і повернувшися додому, жінка виклала в Instagram звичайні в таких випадках фотографії з пляжами і горами", - написав він.

Андрій додав, що після цього начальник викликав її на килим і заявив, що відвідування російських курортів підриває авторитет фірми, і за таке неодмінно слід покарати.

"Вислухавши звинувачення, вона сказала, що їздить у Геленджик щороку, і це ніколи не викликало проблем; що поїздки в Росію ніким не заборонені... що, врешті-решт, фірма активно працює в офіційно забороненому в Україні ВКонтакте, який визнаний небезпечною злочинною терористичною мережею - і на її авторитеті це ніяк не позначилося. Після чого її, зрозуміло, відразу звільнили", - підкреслив журналіст.

Також він зазначив, що її колишні колеги написали в цеховому пабліку про те, що жінку звільнили за підтримку сепаратизму.

Спрощення візового режиму допомогло: Звідки в Київ їде найбільше туристів

вівторок, 21 серпень 2018, 23:26

Найбільше гостей приїжджає з Білорусі, Ізраїлю, США, Великобританії, Німеччини та Туреччини. У столичній мерії розповіли, туристи яких країн їдуть до Києва найчастіше, передають Патріоти України. Найбільше гостей приїжджає з Білорусі, Ізраїлю, США, Вел...

"Спокійна, добра та порядна. Ворогів не мала": У Вінниці серед білого дня застрелили жінку (фото)

вівторок, 21 серпень 2018, 23:15

Родичі вбитої жінки не можуть зрозуміти мотиви злочинця. Вінничанка була зі звичайної сім'ї робітників, великого достатку не мала. У Вінниці серед білого дня, 21 серпня, невідомий застрелив у людному місці місцеву жительку, передають Патріоти України. ...