Хіти тижня. За "зраду"? У Києві жінку звільнили за поїздку до Росії

Звільнена відпочивала в РФ і вирішила похвалитися фото в соцмережі.

Ілюстрація: usa-visa-center.ru

У Києві жінку, яка займалася мережевим маркетингом, звільнили з компанії за відвідування російського курорту. Про це заявив журналіст Андрій Манчук на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Наприкінці літа вона разом із матір'ю традиційно поїхала відпочивати до родичів у місто Геленджик. Накупавшись і повернувшися додому, жінка виклала в Instagram звичайні в таких випадках фотографії з пляжами і горами", - написав він.

Андрій додав, що після цього начальник викликав її на килим і заявив, що відвідування російських курортів підриває авторитет фірми, і за таке неодмінно слід покарати.

"Вислухавши звинувачення, вона сказала, що їздить у Геленджик щороку, і це ніколи не викликало проблем; що поїздки в Росію ніким не заборонені... що, врешті-решт, фірма активно працює в офіційно забороненому в Україні ВКонтакте, який визнаний небезпечною злочинною терористичною мережею - і на її авторитеті це ніяк не позначилося. Після чого її, зрозуміло, відразу звільнили", - підкреслив журналіст.

Також він зазначив, що її колишні колеги написали в цеховому пабліку про те, що жінку звільнили за підтримку сепаратизму.

Хіти тижня. У Кабміні готують українським водіям черговий сюрприз

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 15:30

Мінінфраструктури оприлюднило для обговорення законопроект щодо зниження аварійності на дорогах і приведення українського законодавства у відповідність. Міністерство інфраструктури України оприлюднило для обговорення законопроект Про внесення змін до д...

Хіти тижня. Обережно! - Шахраї придумали новий спосіб "обчищати" картки українців

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 14:30

При цьому аферисти не питають у жертви ні PIN-код, ні CVV-код. В Україні помітно почастішали випадки крадіжок з банківських карт. При цьому телефонні шахраї в Україні придумали нову схему, як виманювати у українців інформацію, яка допоможе привласнити ...