Хіти тижня. За "зраду"? У Києві жінку звільнили за поїздку до Росії

Звільнена відпочивала в РФ і вирішила похвалитися фото в соцмережі.

Ілюстрація: usa-visa-center.ru

У Києві жінку, яка займалася мережевим маркетингом, звільнили з компанії за відвідування російського курорту. Про це заявив журналіст Андрій Манчук на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Наприкінці літа вона разом із матір'ю традиційно поїхала відпочивати до родичів у місто Геленджик. Накупавшись і повернувшися додому, жінка виклала в Instagram звичайні в таких випадках фотографії з пляжами і горами", - написав він.

Андрій додав, що після цього начальник викликав її на килим і заявив, що відвідування російських курортів підриває авторитет фірми, і за таке неодмінно слід покарати.

"Вислухавши звинувачення, вона сказала, що їздить у Геленджик щороку, і це ніколи не викликало проблем; що поїздки в Росію ніким не заборонені... що, врешті-решт, фірма активно працює в офіційно забороненому в Україні ВКонтакте, який визнаний небезпечною злочинною терористичною мережею - і на її авторитеті це ніяк не позначилося. Після чого її, зрозуміло, відразу звільнили", - підкреслив журналіст.

Також він зазначив, що її колишні колеги написали в цеховому пабліку про те, що жінку звільнили за підтримку сепаратизму.

Хіти тижня. Блогер про наївні міфи в СРСР, породжені інформаційним вакуумом та бідністю.

вівторок, 22 травень 2018, 1:00

Білорус Максим Мирович пригадав радянські дитячі страшилки. Білоруський блогер Максим Мирович пригадав міські легенди і міфи, в які вірили радянські діти, зазначають Патріоти України. Пропонуємо статтю автора мовою оригіналу. "Очень интересная тема, о ...

Хіти тижня. Колорадська вдова: У мережі висміяли фото жінки з купою георгіївських стрічок в окупованому Донецьку

понеділок, 21 травень 2018, 23:40

До піджака екстравагантної дами було прикріплено відразу три георгіївських стрічки, на кожній з яких висіло по портрету. У мережі посміялися над фото жінки, яка прийшла на військовий "парад" в окупованому бойовиками "ДНР" Донецьку в незвичайному вбранн...