Хіти тижня. За "зраду"? У Києві жінку звільнили за поїздку до Росії

Звільнена відпочивала в РФ і вирішила похвалитися фото в соцмережі.

Ілюстрація: usa-visa-center.ru

У Києві жінку, яка займалася мережевим маркетингом, звільнили з компанії за відвідування російського курорту. Про це заявив журналіст Андрій Манчук на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Наприкінці літа вона разом із матір'ю традиційно поїхала відпочивати до родичів у місто Геленджик. Накупавшись і повернувшися додому, жінка виклала в Instagram звичайні в таких випадках фотографії з пляжами і горами", - написав він.

Андрій додав, що після цього начальник викликав її на килим і заявив, що відвідування російських курортів підриває авторитет фірми, і за таке неодмінно слід покарати.

"Вислухавши звинувачення, вона сказала, що їздить у Геленджик щороку, і це ніколи не викликало проблем; що поїздки в Росію ніким не заборонені... що, врешті-решт, фірма активно працює в офіційно забороненому в Україні ВКонтакте, який визнаний небезпечною злочинною терористичною мережею - і на її авторитеті це ніяк не позначилося. Після чого її, зрозуміло, відразу звільнили", - підкреслив журналіст.

Також він зазначив, що її колишні колеги написали в цеховому пабліку про те, що жінку звільнили за підтримку сепаратизму.

Вчені назвали шість відмінних рис людей з високим інтелектом

середа, 23 січень 2019, 8:25

Звички, які можуть здаватися навколишнім дивацтвами, часом є ознаками неабиякого інтелекту у людини.

Позивний "Маестро": "Їхні гранатометники стріляли прицільно. Мене разів чотири викидало з позиції вибуховою хвилею", - захисник ДАПу

середа, 23 січень 2019, 7:55

Боєць 80-ї аеромобільної бригади був в останній ротації захисників Донецького аеропорту у 2015 році. Ярослав Гавянець розповів про бої за новий термінал, який був частково захоплений бойовиками, пише видання Газета.ua, передають Патріоти України. "15 с...