
Жителі підконтрольного бойовикам ОРДО села Пікузи вимагають відвести озброєних людей та озброєння від житлових районів села. Про відповідний лист від місцевих мешканців повідомляється у звіті СММ ОБСЄ за 1 жовтня, повідомляють Патріоти України.
Лист, переданий спостерігачам СММ ОБСЄ, жителі також адресували адміністрації Новоазовського району, ООН та Міжнародному комітету Червоного Хреста.
«У листі викладено ті труднощі, з якими стикаються жителі, як-то нестача газопостачання, а також лист містить вимогу негайно відвести озброєних чоловіків та озброєння від житлових районів села», - повідомляють у моніторинговій місії.
Зазначається, що команда СММ бачила в селі двох озброєних чоловіків.
До кінця 2015 року село перебувало в сірій зоні, як це передбачено Мінськими угодами, але бойовики зайняли його 22 грудня 2015 року.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...