Хіти тижня. Заміна звичних паспортів на ID-карти: У міграційній службі зробили важливу заяву для українців

Чиновники розвіяли популярний міф про "старі" паспорти та ID-карти.

Ілюстрація: travel-diary.com.ua

У соціальних мережах активно поширюється неправдива інформація про нібито існування межі дії "старого" українського паспорта. З такою заявою виступили в Держміграційній службі України, повідомляють Патріоти України.

У відомстві відзначили, що громадянам України не треба в обов'язковому порядку змінювати паспорти старого зразка на ID-карти. Така карта видається виключно як перше посвідчення особи, яка досягла 14-річчя, в разі пропажі, крадіжки або пошкодження "старого" паспорта, в разі зміни прізвища або іншої інформації, а також за бажанням.

«Big Circle», або Навколо світу за 280 днів: Українець об'їздив всю земну кулю без допомоги літака

неділя, 21 липень 2019, 6:25

Відомий український мандрівник і тревел-блогер, засновник спільноти One Life Артемій Сурін 21 липня 2019 в порту Чорноморськ під Одесою завершить кругосвітню подорож. Вперше в історії України наш співвітчизник об'їхав навколо світу за канонами Лондонсь...

Коли не потрібно демонструвати "патріотизм" на сцені: Популярний український співак відпочиває в окупованому Криму (фото)

неділя, 21 липень 2019, 6:10

Відомо, що він вирушив туди відразу після гастролей на сході України. Популярний український співак Вадим Олійник опублікував фотографії зі свого відпочинку і по позначці стало зрозуміло, що він знаходиться в окупованому Криму, а точніше – в Ялті, пере...