Хіти тижня. Заміна звичних паспортів на ID-карти: У міграційній службі зробили важливу заяву для українців

Чиновники розвіяли популярний міф про "старі" паспорти та ID-карти.

Ілюстрація: travel-diary.com.ua

У соціальних мережах активно поширюється неправдива інформація про нібито існування межі дії "старого" українського паспорта. З такою заявою виступили в Держміграційній службі України, повідомляють Патріоти України.

У відомстві відзначили, що громадянам України не треба в обов'язковому порядку змінювати паспорти старого зразка на ID-карти. Така карта видається виключно як перше посвідчення особи, яка досягла 14-річчя, в разі пропажі, крадіжки або пошкодження "старого" паспорта, в разі зміни прізвища або іншої інформації, а також за бажанням.

Корисна мамина прочуханка: Після добрячого моменту виховання 12-річний хлопчик винайшов вішалку, яка сама ховає білизну від дощу (відео)

четвер, 23 травень 2019, 9:10

Хлопчик загрався і не виконав мамину вказівку внести одяг на випадок дощу. Китайський школяр з міста Наньнін виграв перший приз на регіональному конкурсі науки і інновацій. 12-річний Лю Цейджен винайшов вішалку, яка за допомогою вбудованих сенсорів реа...

Хіти тижня. Скрепам буде горе: Нацгвардія України освоює компактний надпотужний американський гранатомет

четвер, 23 травень 2019, 9:00

Мініатюрна зброя призначена для знищення ворожої бронетехніки, силу заряду вистачить навіть на немодернізовані російські танки, котрі складають основу окупаційних корпусів Росії на Донбасі. Військові Національної гвардії випробували гранатометів RSRL-1...