Хіти тижня. "Зарплатку ни платят, раасия, путен, памаги": Плач кримської "ватки" (відео)

А ще зовсім недавно мешканці ще тоді українського Криму зустрічали окупантів і "співали" зовсім по-іншому.

"Сколько можно над нами издеваться?". Скріншот.

Плач кримської ватки - "Зарплатку ни платят, раасия, путен, памаги, нас эта тривожит, как жиць, раасия, пуценъ, как жицьнамъ, ааааа (плачет)". Відео зняте на мітингу в Керчі, розповів блогер Daniel Rodriguez, допис якого цитують далі Патріоти України:

"Смотря это, я вспоминаю как они же в марте 2014-го вальяжно рассказывали - "мы празднуем возвращение в роднуюгавань, шампанское тиклорикой, мыщасливы, раасия, раасия, путен, путен, заарплаты ваазрасли, пенсии ваазрасли, мыщаслевы, майдауныказлы, нашимальчеги, бееркутъ, бееркутъ".

Ватка Крыма, вас же предупреждали, что оккупанты вас выкинут на обочину жизни, как использованный презерватив - что собственно и случилось, я вас неистово поздравляю. Каждому по делам его".

Користувачі мережі прокоментували відео:

Бізнесмена із Тюмені, який публічно зіграв гімн України на піаніно, визнали винним у "пропаганді нацизму" (відео)

субота, 21 травень 2022, 0:33

Російський підприємець Володимир Фофанов на набережній міста Тюмені зіграв на вуличному фортепіано мелодію українського державного гімну і виклав запис у соцмережі. Через це його звинуватили у “пропаганді нацизму”, інформують Патріоти України. Як повід...

У Києві з’явилася клумба з російським кораблем (фото)

п’ятниця, 20 травень 2022, 23:26

У кожному районі Києва з’явиться квіткова композиція, що символізуватиме незламний дух українського народу під час війни, першою такою композицією стала клумба у вигляді марки з зображенням українського військового на фоні російського корабля. Про це п...