Хіти тижня. "Зарплатку ни платят, раасия, путен, памаги": Плач кримської "ватки" (відео)

А ще зовсім недавно мешканці ще тоді українського Криму зустрічали окупантів і "співали" зовсім по-іншому.

"Сколько можно над нами издеваться?". Скріншот.

Плач кримської ватки - "Зарплатку ни платят, раасия, путен, памаги, нас эта тривожит, как жиць, раасия, пуценъ, как жицьнамъ, ааааа (плачет)". Відео зняте на мітингу в Керчі, розповів блогер Daniel Rodriguez, допис якого цитують далі Патріоти України:

"Смотря это, я вспоминаю как они же в марте 2014-го вальяжно рассказывали - "мы празднуем возвращение в роднуюгавань, шампанское тиклорикой, мыщасливы, раасия, раасия, путен, путен, заарплаты ваазрасли, пенсии ваазрасли, мыщаслевы, майдауныказлы, нашимальчеги, бееркутъ, бееркутъ".

Ватка Крыма, вас же предупреждали, что оккупанты вас выкинут на обочину жизни, как использованный презерватив - что собственно и случилось, я вас неистово поздравляю. Каждому по делам его".

Користувачі мережі прокоментували відео:

Спалив живцем: На Львівщині чоловік жорстоко позбувся дружини, прикутої до ліжка

четвер, 1 червень 2023, 17:58

У Львівській області чоловік інсценував пожежу, аби позбутись своєї дружини, яка не могла рухатися. Він облив бензином жінку і кімнату, в якій стояло її ліжко, а потім підпалив. Про це повідомляє Поліція Львівської області. Інцидент стався 20 травня зр...

В Україні з наступного року заборонять ртутні термометри, названо причину

четвер, 1 червень 2023, 17:49

Україна приєднується до Мінаматської конвенції, яка передбачає поступову відмову від використання ртуті. Як повідомили у Міндовкілля, Верховна Рада прийняла законопроєкт №0199 "Про приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть", за яким Україн...