Хіти тижня. Жертовникам з Хорватії казали - для бідних, для сиріт, для сімей АТОшників: Ірина Геращенко підтримала колегу, яка відправила малолітніх мажорів на відпочинок до Хорватії

З 11 дітей з Краматорська, яких відправили на відпочинок до Хорватії, виявилося лише четверо дітей АТОшників, решта - діти впливових батьків.

Про це у Facebook розповів журналіст Дмитро Гнап, передають Патріоти України.
Виявилося що в групу, яку безкоштовно відправили на відпочинок і в яку повинні були увійти діти учасників АТО, потрапили діти і внуки трьох заступників міського голови Краматорська, дитина депутата місцевої міської ради і дитина директриси відомого краматорського магазину-бутика. Також туди потрапила дитина керівниці підприємства, яке належить депутату міської ради Краматорська Лілії Кисліциній, яка і повезла дітей на відпочинок.
«Під зливою запитань, чиновники і, зокрема, сама депутат Кісліцина, пояснили, що, мовляв, участь батьків у АТО було головним критерієм для поїздки. Туди також відбирали дітей за успіхи в навчанні та позашкільній діяльності. А також дітей, у яких були біометричні паспорти. Ну, а оскільки у багатьох дітей учасників АТО з біометричними паспортами проблема, то вони, як ви розумієте, пролетіли», - пише журналіст.

Кісліцину, в свою чергу, підтримали колеги по БПП: перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко та народний депутат Марія Іонова. Остання зазначила, що дітей відправили не за бюджетні гроші і порадила всім критикам спробувати самим знайти спонсорів для подібних поїздок.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Побійтесь Бога!": Бунтівний Філарет нажаханий фінансовою "ямою", благає Епіфанія іменем Творця

неділя, 25 серпень 2019, 9:00

91 річний владика був впевнений, що тріумфуватиме гординею над уламками єдиної канонічної Церкви України, про котру мріяли сотні роки наших пращурів, і чого весь цей час боялись московські царі, включно з Володимиром Путіним. "Прошу вас відкликати лист...