
Пенсіонери окупованого Луганська і підконтрольних бойовикам міст проклинають Україну, кажуть на лавочках про те, що ЗСУ бомблять мирних громадян, але все одно їдуть до "проклятої хунти" за пенсіями, українськими продуктами і ліками. Про це пише Диалог, передають Патріоти України.
Так, пенсіонери з "ЛНР" влаштували справжній апокаліпсис в "Ощадбанку" в Станиці Луганській, де більшість з них отримує свої пенсії.
Багато з луганчан були озброєні візками і великими сумками, щоб потім відразу закупитися в місцевих магазинах і на ринку, де продукти харчування в три рази дешевші, ніж в окупованому Луганську.
У Facebook кілька кадрів виклав мешканець Станиці Володимир Сердюк.



"Жителі" молодої республіки "(маленької Швейцарії) до хунти за грошима", - написав він. Натовпи пенсіонерів були помічені біля банкоматів в центрі Станиці Луганської, поруч з ТЦ "Квадрат". При цьому ними керувала якась дама, яка при вигляді камери стала закривати своє обличчя.
"Зайшов усередину, поспілкувався з народом. Ох і злі ж, ох і злі ..,. Капець. Мабуть, не годують їх там", - написав місцевий житель.

В Україні фіксують зміну поведінки диких лисиць — тварини дедалі менше бояться людей і можуть підходити дуже близько, а інколи навіть брати їжу з рук, передають Патріоти України. Фахівці пояснюють це одразу кількома факторами. Зокрема, через заборону п...
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...