П'ять братів і сестер у віці від 18 до 34 років з села в провінції Хатай на півдні Туреччини надихають учених всього світу на проведення досліджень протягом останніх 11 років, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Ходять члени цієї унікальної сім'ї, спираючись на руки і ноги, і можуть перебувати у вертикальному положенні протягом вкрай нетривалого відрізку часу, при цьому їх коліна і голова залишаються зігнутими.
Раніше висунута теорія стверджувала, що хода сім'ї Улас схожа на рухи приматів, припускаючи, що сім'я є прикладом "зворотної еволюції". Але тепер американські вчені прийшли до висновку, що спосіб переміщення братів і сестер є наслідком рідкісної хвороби.
У доповіді, опублікованій в PLoS One, дослідники говорять, що спосіб переміщення членів турецької сім'ї не схожий на ходу приматів. Вони стверджують, що насправді це є наслідком спадкового захворювання, яке викликає гіпоплазію мозочка, ускладнюючи відчуття рівноваги. Для адаптації до нього сім'я розробила свій власний спосіб переміщення.
У 2005-му році британські дослідники також відзначали, що хода братів і сестер відрізняється від ходи приматів. Проте турецький еволюційний біолог Унер Тан раніше стверджував, що брати і сестри, які мають пошкодження головного мозку, страждають від захворювання, яке називається синдром Унер Тана.
Він заявив, що люди, які страждають від цього синдрому, ходять, спираючись на всі чотири кінцівки і спілкуються найпростішими фразами. Вчений наполягав на тому, що синдром, який він назвав на свою честь, є результатом дії "зворотної еволюції".
Широка громадськість вперше дізналася про братів і сестер, чиї батьки переміщаються абсолютно нормально, в 2006-му році після виходу документального фільму. Так, дві дочки і син постійно переміщаються на долонях і ногах, а двом іншим дітям іноді вдається ходити тільки на ногах.
Певні категорії військовозобов'язаних громадян мають право під час воєнного стану виїжджати за кордон. Існують категорії, які користуються низкою пільг. Зокрема, так до останнього часу було з волонтерами, але наразі вони можуть пересікати кордон на заг...
За останній рік серед українців зріс оптимізм щодо підтримки Заходу у війні з Росією. Більшість вірять у продовження серйозної допомоги, але тільки Європи, а не США, передають Патріоти України з посиланням на дані опитування КМІС. За даними опитування...