
4 липня, в районі окупованої Горлівки Донецької області українські військові знищили одного і важко поранили двох диверсантів. Троє бойовиків спробували проникнути за лінію передової, повідомив у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України.
Терористів вчасно помітили бійці операції Об'єднаних сил. Диверсанти спочатку напоролися на фугас, після чого потрапили під вогонь українських військових. "Хлопавка від ООС спрацювала, як в Новорічну ніч. Два контужених не-брата спробували тікати, але їх наздогнали "конфетті" від бійців. Підсумок - один демобілізований, і два - "300-х" (поранених - ред.). Є надія, що завтра приєднаються до свого побратима-окупанта", - розповів офіцер.
У французькому курортному місті Біарріц на південному заході країни сталася трагедія — частина скелястого узбережжя біля маяка обвалилася просто в море, передають Патріоти України. У момент обвалу під урвищем перебували троє дайверів — двоє чоловіків і...
Франція переживає одну з найпотужніших хвиль спеки за всю історію спостережень. Середа стала найспекотнішим днем, коли-небудь зафіксованим у країні, передають Патріоти України. Через аномально високі температури вода в річках Рона та Сена настільки наг...