"Хочешь жить, умей вертеться": У відділеннях "Укрпошти" можуть з'явитися примірочні

Для одержувачів посилок з речами такий сервіс може виявитися дуже до речі.

Іллюстрація. Фото: hvylya.netГлава "Укрпошти" Ігор Смілянський розповів про ідеї встановити примірочні в деяких поштових відділення, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ліга.

ідея встановити в деяких відділеннях примірочні, якими зможуть користуватися ті, хто отримує якісь речі. Поміряв, не підійшло, тут же відправив назад", – розповів Смілянський.

8 червня Кабінет міністрів України схвалив підписання контракту з головою державного підприємства «Укрпошта» Ігорем Смілянським, призначення якого було узгоджено в квітні поточного року за підсумками проведення конкурсного відбору.

З архіву ПУ. Їх дуже любили радянські люди: Актори, яких підозрюють у роботі на КДБ

субота, 24 серпень 2019, 20:00

Служба розвідки СРСР нерідко вербувала в свої ряди артистів, які могли отримати для себе вигоду або пошкодувати про таку співпрацю. Мало хто здогадувався, що ці три радянських знаменитості були завербовані КДБ і навіть були удостоєні особливого запроше...

Хіти тижня. Як після Голодомору Донбас росіянами заселяли (розсекречені архіви)

субота, 24 серпень 2019, 19:30

Після набуття чинності законів про декомунізацію архівні документи, в тому числі секретні архіви КДБ, пов’язані з політичними репресіями, Голодомором, стануть загальнодоступними. Усі вони будуть зібрані у галузевому архіві, який почали створювати. Прот...