
У неділю, 10 лютого, в покинутій будові на території рибгоспу, біля станції метро "Видубичі", місцеві жителі виявили тіло 24-річного хлопця. Тіло виявили близько 16:00, повідомляють Патріоти України.
Хлопець повісився на рожевій мотузці, один кінець якої обмотав навколо воріт біля входу в покинуту будівлю, що знаходиться на території рибгоспу. На вікні будівлі він залишив зошит, в якій на двох сторінках була написана передсмертна записка.
У ній він просив вибачення у жінки на ім'я Тетяна за те, що нібито зіпсував їй життя. Також записка містила такі слова: "Мені так холодно. Хочу до тебе. Пробач за все".
У кишенях чоловіка поліцейські виявили паспорт на ім'я Василь, 1994 року народження. Хлопець виявився уродженцем Кіровоградської області. Також в паспорті була відмітка про шлюб. На місці працював екіпаж патрульної поліції, "швидка" і слідчо-оперативна група. Деталі події встановить слідство.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...