"Хор Александрова" зачекався на дні моря: Кобзон з Лещенком злякалися летіти на відкриття "кримського мосту"

Йосип Кобзон заявив, що відмовився через "незручний маршрут, який запропонували організатори".

Кобзон побоявся летіти в Крим. Фото: РБК.

Йосип Кобзон, Лев Лещенко та ряд інших «кримнашістів» злякалися летіти на відкриття «кримського моста» через використання військового літака. Як стало відомо, російська окупаційна адміністрація запланувала захід на травень-місяць, але гостей на «відкритті» практично не буде, передають Патріоти України.

Народний артист СРСР Йосип Кобзон не підтвердив інформацію про те, що 15 травня він буде на відкритті Кримського моста. Про це він повідомив виданню «360». «Ні, це неправда», - прокоментував повідомлення про свою присутність в Криму Йосип Кобзон. Співак зізнався, що хотів би там бути, але такої можливості немає. Виною всьому незручний маршрут, який запропонували організатори.

З тих же самих причин відмовилися їхати Лев Лещенко, Олександр Буйнов та Олег Газманов, уточнив Кобзон. «Вони могли це організувати нормальним шляхом, а не військово-транспортний літак... Нехай молодь їде відкривати Кримський міст», - заявив Кобзон. Нагадаємо, що 25 грудня 2016 року поблизу Сочі впав літак Ту-154 із артистами ансамблю імені Александрова, які усі загинули.

Хіти тижня. Якою буде вартість вживаних авто за новими правилами: Калькулятор розмитнення

неділя, 23 вересень 2018, 14:00

Машини з пробігом з Європи можуть подешевшати. Як просто розрахувати вартість авто в 2018 році. Зовсім скоро можуть прийняти законопроект, який істотно змінює правила розмитнення закордонних б/в авто. Журналісти розібралися в законопроекті і пояснили, ...

Сама відчинила двері: На Полтавщині побили відому волонтерку (фото)

неділя, 23 вересень 2018, 13:55

Ксенія Бикова повідомила, що не зверталася до поліції, оскільки з певних причин не може цього зробити.​. Нападник є близьким знайомим жінки, але його ім'я вона не називає. Як написала Бикова на своїй сторінці в Facebook, вона сама відкрила зловмисников...