"Хор Александрова" зачекався на дні моря: Кобзон з Лещенком злякалися летіти на відкриття "кримського мосту"

Йосип Кобзон заявив, що відмовився через "незручний маршрут, який запропонували організатори".

Кобзон побоявся летіти в Крим. Фото: РБК.

Йосип Кобзон, Лев Лещенко та ряд інших «кримнашістів» злякалися летіти на відкриття «кримського моста» через використання військового літака. Як стало відомо, російська окупаційна адміністрація запланувала захід на травень-місяць, але гостей на «відкритті» практично не буде, передають Патріоти України.

Народний артист СРСР Йосип Кобзон не підтвердив інформацію про те, що 15 травня він буде на відкритті Кримського моста. Про це він повідомив виданню «360». «Ні, це неправда», - прокоментував повідомлення про свою присутність в Криму Йосип Кобзон. Співак зізнався, що хотів би там бути, але такої можливості немає. Виною всьому незручний маршрут, який запропонували організатори.

З тих же самих причин відмовилися їхати Лев Лещенко, Олександр Буйнов та Олег Газманов, уточнив Кобзон. «Вони могли це організувати нормальним шляхом, а не військово-транспортний літак... Нехай молодь їде відкривати Кримський міст», - заявив Кобзон. Нагадаємо, що 25 грудня 2016 року поблизу Сочі впав літак Ту-154 із артистами ансамблю імені Александрова, які усі загинули.

"Як помру, то не ховайте мене у могилі": У окупованому Криму підняли прапор України (відео)

неділя, 16 грудень 2018, 23:09

Один з волонтерів піднявся на гору на Ласпінському перевалі в Кримських горах, розгорнув прапор України і прочитав патріотичний вірш. В окупованому Росією Криму підняли прапор України, передають Патріоти України. . Акцію організували волонтери групи н...

Митрополит Епіфаній вже чотири роки допомагає українським політв'язням у Росії, - архієпископ Климент

неділя, 16 грудень 2018, 21:57

Предстоятеля Епіфанія також характеризують як "смиренну людину". Митрополит Епіфаній протягом тривалого часу допомагає в'язням Кремля, українським політв'язням у Росії Олегу Сенцову та Володимиру Балуху. Про це повідомив архієпископ Сімферопольський і ...