"Хор Александрова" зачекався на дні моря: Кобзон з Лещенком злякалися летіти на відкриття "кримського мосту"

Йосип Кобзон заявив, що відмовився через "незручний маршрут, який запропонували організатори".

Кобзон побоявся летіти в Крим. Фото: РБК.

Йосип Кобзон, Лев Лещенко та ряд інших «кримнашістів» злякалися летіти на відкриття «кримського моста» через використання військового літака. Як стало відомо, російська окупаційна адміністрація запланувала захід на травень-місяць, але гостей на «відкритті» практично не буде, передають Патріоти України.

Народний артист СРСР Йосип Кобзон не підтвердив інформацію про те, що 15 травня він буде на відкритті Кримського моста. Про це він повідомив виданню «360». «Ні, це неправда», - прокоментував повідомлення про свою присутність в Криму Йосип Кобзон. Співак зізнався, що хотів би там бути, але такої можливості немає. Виною всьому незручний маршрут, який запропонували організатори.

З тих же самих причин відмовилися їхати Лев Лещенко, Олександр Буйнов та Олег Газманов, уточнив Кобзон. «Вони могли це організувати нормальним шляхом, а не військово-транспортний літак... Нехай молодь їде відкривати Кримський міст», - заявив Кобзон. Нагадаємо, що 25 грудня 2016 року поблизу Сочі впав літак Ту-154 із артистами ансамблю імені Александрова, які усі загинули.

Хіти тижня. У "бригаді-200" поповнення: Офіцер ЗСУ показав потужне відео знищення бойовиків на Донбасі

вівторок, 26 березень 2019, 1:00

Українські військові знищили кулеметну позицію терористів на Донбасі. У мережі з'явилося відео події, повідомляють Патріоти України/. "В результаті влучного пострілу була знищена чергова кулеметна точка противника і укріплення. За даними розвідки один ...

В Ужгороді жорстоко покалічили собаку, якого військові привезли з війни на Сході (фото)

вівторок, 26 березень 2019, 0:29

Бійці підозрювали, що скоїлa тaкий нелюдський вчинок жінкa. "Сьогодні в місті Ужгороді біля військової чaстини якийсь чи якaсь твaрюкa порізaлa обидві лaпи, дуже доброму собaці, якого ми привезли з війни!!! Прошу поширення тa можливої інформaції!!!!", ...