"Хоть сдохни прямо тут в кабинете": У Росії лікарка ''послала'' хвору пацієнтку, яка прийшла без талона (відео)

Дівчина намагалася розповісти лікарці, що була записана на інший час, але не змогла приїхати, тому що була в іншому місті.
Хворі для лікарки - "не люди". Фото: скріншот з відео.

У Краснодарському краї Росії лікар районної лікарні відмовилася виписати рецепт на безкоштовний інсулін пацієнтці, яка прийшла на прийом без талона. На медика не подіяли переконання в необхідності препарату і вона порадила дівчині "здохнути просто в кабінеті". Відео бесіди між пацієнткою та медиком оприлюднили в соцмережах, передають Патріоти України.

На записі видно, як лікар грубо спілкується з пацієнткою і жбурляє її медкартку на підлогу. "Я не зможу тиждень жити без інсуліну. У мене сьогодні не буде інсуліну", – намагалася переконати доктора дівчина.

Медик проте відповіла, що не може прийняти її без талона. Дівчина розповіла їй, що була записана на інший час, але не змогла приїхати, тому що була в іншому місті.

"Дуже погано. Запишіться і приходьте, а я не буду приймати без запису. Хоч ти здохни тут – не дам!" – звернулася до хворої дівчини лікарка. Коли пацієнтка обурилася, хто ж дав їй дозвіл так поводитися з людьми, доктор відповіла, що хвора – "не людина".

Частини українців безкоштовно замінять лічильники газу: Що для цього потрібно зробити

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:59

Щомісяця громадяни мають передавати показання лічильників газу облгазам. А що робити тим, чиї прилади обліку енергоносія були пошкоджені під час бойових дій, передають Патріоти України. Як пояснюють в Регіональній газовій компанії, заміна пошкоджених л...

Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...