
Дванадцятирічний хлопчик залишився живий після падіння з вікна шостого поверху. Це сталося ввечері в понеділок, 4 лютого, в Києві, на вулиці Борщагівській, передають Патріоти України.
«Швидку» викликала мама постраждалого - близько пів на дев'яту вечора. Медики госпіталізували дитину в «Охматдит». Хлопчик перебуває в реанімації, його стан стабільний.
У поліції подія зареєстрована як нещасний випадок. Мати потерпілого розповіла, що забула магнітний ключ від дверей під'їзду і зателефонувала синові. Той хотів скинути ключ з вікна, але вивалився сам. Можливо, падіння пом'якшила м'яка земля біля будинку. Коли прибули медики, хлопчик був у свідомості, говорив з мамою. Але пояснити, чому він не втримався і впав, не міг.
Відповідно до встановленого порядку поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Невиконання обов'язків по догляду за дитиною». В ході слідства буде прийнято рішення про передачу матеріалів до суду або закриття провадження. Поки встановлено, що і мама, і син сусідами характеризуються позитивно. До неблагополучним сім'я не належить, хлопчик вчиться на «відмінно».

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...