
Дванадцятирічний хлопчик залишився живий після падіння з вікна шостого поверху. Це сталося ввечері в понеділок, 4 лютого, в Києві, на вулиці Борщагівській, передають Патріоти України.
«Швидку» викликала мама постраждалого - близько пів на дев'яту вечора. Медики госпіталізували дитину в «Охматдит». Хлопчик перебуває в реанімації, його стан стабільний.
У поліції подія зареєстрована як нещасний випадок. Мати потерпілого розповіла, що забула магнітний ключ від дверей під'їзду і зателефонувала синові. Той хотів скинути ключ з вікна, але вивалився сам. Можливо, падіння пом'якшила м'яка земля біля будинку. Коли прибули медики, хлопчик був у свідомості, говорив з мамою. Але пояснити, чому він не втримався і впав, не міг.
Відповідно до встановленого порядку поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Невиконання обов'язків по догляду за дитиною». В ході слідства буде прийнято рішення про передачу матеріалів до суду або закриття провадження. Поки встановлено, що і мама, і син сусідами характеризуються позитивно. До неблагополучним сім'я не належить, хлопчик вчиться на «відмінно».

У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...