
Дванадцятирічний хлопчик залишився живий після падіння з вікна шостого поверху. Це сталося ввечері в понеділок, 4 лютого, в Києві, на вулиці Борщагівській, передають Патріоти України.
«Швидку» викликала мама постраждалого - близько пів на дев'яту вечора. Медики госпіталізували дитину в «Охматдит». Хлопчик перебуває в реанімації, його стан стабільний.
У поліції подія зареєстрована як нещасний випадок. Мати потерпілого розповіла, що забула магнітний ключ від дверей під'їзду і зателефонувала синові. Той хотів скинути ключ з вікна, але вивалився сам. Можливо, падіння пом'якшила м'яка земля біля будинку. Коли прибули медики, хлопчик був у свідомості, говорив з мамою. Але пояснити, чому він не втримався і впав, не міг.
Відповідно до встановленого порядку поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Невиконання обов'язків по догляду за дитиною». В ході слідства буде прийнято рішення про передачу матеріалів до суду або закриття провадження. Поки встановлено, що і мама, і син сусідами характеризуються позитивно. До неблагополучним сім'я не належить, хлопчик вчиться на «відмінно».

Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...
Українські прізвища зберігають у собі не лише родову історію, а й відбиток характеру, професій та навіть рівня освіченості предків. У давнину прізвища часто формувалися як оцінка людини громадою – за її розум, кмітливість або вміння вирішувати складні ...