
Дванадцятирічний хлопчик залишився живий після падіння з вікна шостого поверху. Це сталося ввечері в понеділок, 4 лютого, в Києві, на вулиці Борщагівській, передають Патріоти України.
«Швидку» викликала мама постраждалого - близько пів на дев'яту вечора. Медики госпіталізували дитину в «Охматдит». Хлопчик перебуває в реанімації, його стан стабільний.
У поліції подія зареєстрована як нещасний випадок. Мати потерпілого розповіла, що забула магнітний ключ від дверей під'їзду і зателефонувала синові. Той хотів скинути ключ з вікна, але вивалився сам. Можливо, падіння пом'якшила м'яка земля біля будинку. Коли прибули медики, хлопчик був у свідомості, говорив з мамою. Але пояснити, чому він не втримався і впав, не міг.
Відповідно до встановленого порядку поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Невиконання обов'язків по догляду за дитиною». В ході слідства буде прийнято рішення про передачу матеріалів до суду або закриття провадження. Поки встановлено, що і мама, і син сусідами характеризуються позитивно. До неблагополучним сім'я не належить, хлопчик вчиться на «відмінно».

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...