
Дванадцятирічний хлопчик залишився живий після падіння з вікна шостого поверху. Це сталося ввечері в понеділок, 4 лютого, в Києві, на вулиці Борщагівській, передають Патріоти України.
«Швидку» викликала мама постраждалого - близько пів на дев'яту вечора. Медики госпіталізували дитину в «Охматдит». Хлопчик перебуває в реанімації, його стан стабільний.
У поліції подія зареєстрована як нещасний випадок. Мати потерпілого розповіла, що забула магнітний ключ від дверей під'їзду і зателефонувала синові. Той хотів скинути ключ з вікна, але вивалився сам. Можливо, падіння пом'якшила м'яка земля біля будинку. Коли прибули медики, хлопчик був у свідомості, говорив з мамою. Але пояснити, чому він не втримався і впав, не міг.
Відповідно до встановленого порядку поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Невиконання обов'язків по догляду за дитиною». В ході слідства буде прийнято рішення про передачу матеріалів до суду або закриття провадження. Поки встановлено, що і мама, і син сусідами характеризуються позитивно. До неблагополучним сім'я не належить, хлопчик вчиться на «відмінно».

Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...