Християни східного обряду святкують Різдво

Сьогодні українські родини традиційно збираються за столом.

З Різдвом! Фото: liveinperm.ru


В Україні православні та греко-католики сьогодні, 7 січня, відзначають одне з найбільших християнських свят – Різдво Христове. Зранку українці ідуть до храму, аби вшанувати новонародженого Христа, після чого вся родина збирається за святковим столом, повідомляють Патріоти України, посилаючись на Нескучные новости.

Із православним Різдвом пов’язано багато легенд. Відомо, що першими новонародженому Синові Божому прийшли поклонитися пастухи. Потім волхви принесли йому дари, серед яких були золото, ладан і смирна. Ці мудреці давно чекали народження Царя Світу, і Вифлеємська зірка вказала їм, де саме він з’явиться на світ.

Християни вірять, що з моменту народження Боголюдини на Землі люди отримали можливість приймати дар благодаті Божої. З цього моменту і почався відлік нової ери, нового літочислення. Після православного Різдва Христового починаються 12-денні святки. Вони супроводжуються народними гуляннями на честь народження Сина Божого. У слов’ян здавна в ці дні водили вертеп, співали колядки і бажали всім добра на весь рік.Чим більше колядників відвідає оселю, тим щедрішим буде для родини рік.

Нові технологіє роблять неочікувані дива: Raspberry Pi та ШІ допомогли чоловіку позбутися надокучливої музики сусідів

четвер, 29 лютий 2024, 3:25

Розробник Роні Бандіні зіткнувся з добре знайомою багатьом проблемою – його сусіди гучно слухали музику. Але замість розмови з ними він використав Raspberry Pi та штучний інтелект. Про це пише Tom’s Hardware. . За словами Роні, його сусіди щоранку о 9...

Іменинник виявився сином "серйозної людини": Як учасників "кадирівської туси" під Києвом накрила СБУ (відео)

середа, 28 лютий 2024, 23:55

Під Києвом розгорівся новий скандал. Навіть після двох років повномасштабної війни в Україні досі знаходяться унікуми і палкі поціновувачі усього російського. Підлітки влаштували тусу, серед ночі вигукували: “Ахмат - сила” і стріляли у повітря з пістол...