Хто отримає гонорар? У США довічно ув’язнений написав бестселер

Колишній наркоман при спробі пограбування убив людину і утримував в заручниках ще одну.

К.Докінз, автор бестселеру. Фото: asn.in.ua

В одній з в’язниць штату Мічіган, в’язень Кертіс Докінз, який відбуває довічне ув’язнення, написав книгу, що стала бестселером, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian.

В липні 2017 року видавництвом Simon&Schuster була опублікована збірка оповідань про тюремне життя «Готель Грейбар». Її автор – Кертіс Докінз – отримав аванс за книгу в 150 тис. дол., про права на який заявила адміністрація тюремного утримання в Мічигані. Обґрунтовуючи свою вимогу однією з норм законодавства штату, а саме оплата самими ув’язненими свого перебування у в’язниці, управління в’язниць Мічигану оцінило утримання К. Докінза у 72 тис. дол. Згідно цієї норми законодавства владі штату за рік вдалося зібрати 3,7 млн. дол. з 294 в’язнів.

На думку чиновників штату, родина Докінза не може претендувати на ці кошти, тому що він засуджений до довічного ув’язнення без права помилування. Злочин Докінз вчинив ще у 2004 р.

Опублікував: Інна Мартинчук

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...