Хто отримає гонорар? У США довічно ув’язнений написав бестселер

Колишній наркоман при спробі пограбування убив людину і утримував в заручниках ще одну.

К.Докінз, автор бестселеру. Фото: asn.in.ua

В одній з в’язниць штату Мічіган, в’язень Кертіс Докінз, який відбуває довічне ув’язнення, написав книгу, що стала бестселером, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian.

В липні 2017 року видавництвом Simon&Schuster була опублікована збірка оповідань про тюремне життя «Готель Грейбар». Її автор – Кертіс Докінз – отримав аванс за книгу в 150 тис. дол., про права на який заявила адміністрація тюремного утримання в Мічигані. Обґрунтовуючи свою вимогу однією з норм законодавства штату, а саме оплата самими ув’язненими свого перебування у в’язниці, управління в’язниць Мічигану оцінило утримання К. Докінза у 72 тис. дол. Згідно цієї норми законодавства владі штату за рік вдалося зібрати 3,7 млн. дол. з 294 в’язнів.

На думку чиновників штату, родина Докінза не може претендувати на ці кошти, тому що він засуджений до довічного ув’язнення без права помилування. Злочин Докінз вчинив ще у 2004 р.

Опублікував: Інна Мартинчук

Працювали на полі: На Херсонщині люди підірвались на російському снаряді, є загиблий

понеділок, 4 липень 2022, 18:20

У селі Заградівка Бериславського району Херсонської області двоє людей підірвались на російському реактивному снаряді. Один чоловік загинув на місці трагедії, іншого госпіталізували. Про це повідомляє ОК "Південь", передають Патріоти України. "В Загра...

Співала про Україну, а чекала РФ: Дівчинка з Лисичанська вразила "перевзуванням" (відео)

понеділок, 4 липень 2022, 14:39

Дівчинка з Лисичанська вразила мережу своїм "перевзуванням". Нещодавно вона співала про вільну Україну, а учора щиро раділа, коли окупанти зайшли до міста, передають Патріоти України. Відео з дівчинкою записали російські пропагандисти, а згодом у мереж...