Кілька випадків впродовж доби: У Києві сталася загадкова низка смертей жінок (фото 16+)

Усі загиблі були різного віку, схожими їх зробила тільки одна моторошна смерть.

У випадку із смертю 67-річної жінки підозрюють самогубство. Фото: прес-служба нацполіції.

Протягом двох днів в Києві через падіння з багатоповерхівок загинули відразу три жінки. За даними очевидців, причиною лише однієї смерті був суїцид, передають Патріоти України.
Так, у понеділок, 13 серпня, з балкона багатоповерхівки на проспекті Перемоги, 89а випала жінка похилого віку. Падаючи, вона зачепила кондиціонер встановлений на шостому поверсі. В результаті події жінка отримала травми, не сумісні з життям. Поліція кваліфікує інцидент як нещасний випадок. Однак місцеві жителі стверджують, що 67-річна жінка навмисно стрибнула з 18 поверху.

У той самий день стався другий схожий інцидент - з 11 поверху будинку за адресою Златоустівська, 44/22 викинулася молода жінка. Вона впала на козирок ресторану «Танукі». За словами медиків, загиблій було менше 30 років, вона, швидше за все, перебувала під впливом наркотиків або алкоголю.

Третій випадок стався в ніч на 14 серпня за адресою Миропільська, 39. Жінки з невідомих причин випала з 9 поверху і розбилася. Всі деталі події з'ясовує поліція.


Джерело: Інформатор

Спека дає про себе знати: У Києві ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 12:28

Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...

У Росії заявили, що співжиття без реєстрації шлюбу становить "загрозу нацбезпеці"

четвер, 25 червень 2026, 11:30

У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...