"Кінець вже близько": Стівен Хокінг шокував новим прогнозом для планети (відео)

Всесвітньо відомий вчений упевнений, що вихід є і люди повинні діяти вже зараз.

Стівен Хокінг. Фото: naked-science.ru.Британський фізик-теоретик і вчений Стівен Хокінг зробив невтішний прогноз щодо найближчого майбутнього нашої планети. Через глобальне потепління почнуться незворотні процеси, які знищать людство, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вчений розкритикував дії американського президента Дональда Трампа щодо його рішення вийти з Паризької кліматичної угоди. Це, на думку Хокінга, призведе до масштабних проблем на Землі.

Через деякий час, як вважає фізик, Земля може стати схожою на Венеру, на якій будуть йти кислотні дощі, а вода в океанах буде такої температури, що все перетвориться в киплячий суп.

"Зміна клімату - одна з найбільших загроз, з якими ми стикаємося, і це те, чому ми можемо запобігти, якщо будемо діяти зараз", - сказав Хокінг.

Крім того, температура повітря може сягнути до +250 градусів за Цельсієм, що знищить все живе на планеті.

Для людства Хокінг знайшов порятунок, і його він бачить тільки в колонізації інших планет і природного супутника Землі Місяця.

Прийшов у доброму гуморі: Розповіли про останні миті життя кандидата в нардепи, застреленого на Миколаївщині

середа, 17 липень 2019, 22:17

Його колеги переконані, що Василь Мосякін не міг накласти на себе руки. На це не було навіть натяків. Кандидат у нардепи Василь Мосякін, якого у Первомайську знайшли з простреленими грудьми, перед смертю випивав. Охоронці підприємства, де загиблий був ...

Добре, що ще нафарбовані вуса не повисмикували: На Луганщині пікетували концерт Зіброва на підтримку спонсора терористів "ЛНР"

середа, 17 липень 2019, 21:53

Місцеві активісти нагадали Павлу Зіброву, що гроші, попри всі прислів'я, все ж таки пахнуть. Пахнуть кров"ю замордованих терористами "ЛНР" українських патріотів. "У Старобільську на Луганщині під час концерту Зіброва на підтримку кандидата в депутати п...