"Кінець вже близько": Стівен Хокінг шокував новим прогнозом для планети (відео)

Всесвітньо відомий вчений упевнений, що вихід є і люди повинні діяти вже зараз.

Стівен Хокінг. Фото: naked-science.ru.Британський фізик-теоретик і вчений Стівен Хокінг зробив невтішний прогноз щодо найближчого майбутнього нашої планети. Через глобальне потепління почнуться незворотні процеси, які знищать людство, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Вчений розкритикував дії американського президента Дональда Трампа щодо його рішення вийти з Паризької кліматичної угоди. Це, на думку Хокінга, призведе до масштабних проблем на Землі.

Через деякий час, як вважає фізик, Земля може стати схожою на Венеру, на якій будуть йти кислотні дощі, а вода в океанах буде такої температури, що все перетвориться в киплячий суп.

"Зміна клімату - одна з найбільших загроз, з якими ми стикаємося, і це те, чому ми можемо запобігти, якщо будемо діяти зараз", - сказав Хокінг.

Крім того, температура повітря може сягнути до +250 градусів за Цельсієм, що знищить все живе на планеті.

Для людства Хокінг знайшов порятунок, і його він бачить тільки в колонізації інших планет і природного супутника Землі Місяця.

Резонанс тижня. Довелося розрізати гараж: В Одесі поліція виявили моторошну знахідку (фото, відео)

середа, 3 червень 2020, 0:35

Скелетовані останки обгорілого тіла були виявлені за гаражами на вулиці Іцхака Рабіна. На території гаражів в Малиновському районі міста Одеси був виявлений скелет обгорілої людини, обставини загибелі якого невідомі. Про це повідомили у вівторок, 26 тр...

Не виконали план: У Китаї співробітників фірми покарали поїданням черв'яків (відео)

середа, 3 червень 2020, 0:32

Влада почала розслідування інциденту, а співробітники фірми почали отримувати погрози від начальства. У Китаї співробітників фірми дизайну інтер'єру покарали за невиконання плану продажів поїданням живих черв'яків. Це сталося в міському окрузі Біцзе, п...