Кіт Ватник може стати новим символом Криму

Кримчани вирішили, що куниця Кримниця - це якось надто злодійкувато. Чого б це? А здається, все сходиться)

Кіт Ватник. Художник: Олександр Завалій.Кримчани вирішили змінити тварину, що є символом півострова, з куниці Кримниці на кота Ватника. Про це повідомив місцевий інтернет-ресурс «Примечания», передають Патріоти України.

«Куниця не може бути символом Криму! Занадто злодійкувата і скритна, - обговорюють ініціативу чиновників в соцмережах. - Куниця ніяким боком не підходить. Білка і та симпатичніше виглядає...», - писали жителі півострова в соцмережах.

Місцевий письменник Сергій Юхін запропонував свій варіант - кота Ватника. В якості аргументів «за» його варіант талісмана він вказав, що кіт став одним із символів Кримської весни.

«Я вважаю, що кіт - це той символ, який дійсно може стати об'єднуючим, а не роз'єднуючим, всенародно популярним і, головне, економічно успішним і продаваним у всіх видах сувенірів: на футболках, магнітиках, як статуетка або на картинах. Весь світ любить котиків, це безумовно і абсолютно позитивний і розкручений образ», - пояснив Сергій Юхін, додавши, що в Криму всі поголовно ватники, в тому числі і коти.

Відзначається, що кримчани також пропонують в якості символу бджолу, яструба, дельфіна, чайку, жужелицю і сколопендру.

Нагадаємо, кіт був частиною композиції пам'ятника «Ввічливим людям», відкритого в березні 2016 року в Бахчисараї. Композицію тоді в мережі називали "Солдат, що гвалтує кота".

Пізніше в окупованому Сімферополі відкрили пам'ятник "ввічливим людям", одним з елементів якого був кіт.

Загинув ще у квітні: Після деокупації під Ізюмом знайшли тіло ветерана АТО (фото)

четвер, 29 вересень 2022, 22:00

19 квітня під час бойових дій в Ізюмському районі Харківської області загинув солдат Володимир Вишняков із Дніпропетровської області. Йому було 35 років. Про це повідомив міський голова міста Кам'янське (Дніпропетровщина) Андрій Білоусов, передають Пат...

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...