Кіт Ватник може стати новим символом Криму

Кримчани вирішили, що куниця Кримниця - це якось надто злодійкувато. Чого б це? А здається, все сходиться)

Кіт Ватник. Художник: Олександр Завалій.Кримчани вирішили змінити тварину, що є символом півострова, з куниці Кримниці на кота Ватника. Про це повідомив місцевий інтернет-ресурс «Примечания», передають Патріоти України.

«Куниця не може бути символом Криму! Занадто злодійкувата і скритна, - обговорюють ініціативу чиновників в соцмережах. - Куниця ніяким боком не підходить. Білка і та симпатичніше виглядає...», - писали жителі півострова в соцмережах.

Місцевий письменник Сергій Юхін запропонував свій варіант - кота Ватника. В якості аргументів «за» його варіант талісмана він вказав, що кіт став одним із символів Кримської весни.

«Я вважаю, що кіт - це той символ, який дійсно може стати об'єднуючим, а не роз'єднуючим, всенародно популярним і, головне, економічно успішним і продаваним у всіх видах сувенірів: на футболках, магнітиках, як статуетка або на картинах. Весь світ любить котиків, це безумовно і абсолютно позитивний і розкручений образ», - пояснив Сергій Юхін, додавши, що в Криму всі поголовно ватники, в тому числі і коти.

Відзначається, що кримчани також пропонують в якості символу бджолу, яструба, дельфіна, чайку, жужелицю і сколопендру.

Нагадаємо, кіт був частиною композиції пам'ятника «Ввічливим людям», відкритого в березні 2016 року в Бахчисараї. Композицію тоді в мережі називали "Солдат, що гвалтує кота".

Пізніше в окупованому Сімферополі відкрили пам'ятник "ввічливим людям", одним з елементів якого був кіт.

"Ви встали обіср*ти все, що було в моєму житті?!": Дантес публічно заступився за ексдружину Дорофєєву

п’ятниця, 31 березень 2023, 12:14

Гучне розлучення співочого подружжя, Володимира Дантеса та Наді Дорофєєвої, й досі обговорюють шанувальники. Фани пари розділилися на два табори і сперечаються, хто ж з них вчинив правильно. Втім, Дантес проти будь-яких звинувачень в бік його колишньої...

Чоловік орендував "розкішну квартиру", але в ній виявилися несподівані "сусіди" (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:59

Чоловік орендував "розкішну" квартиру та був шокований її станом. Донні Скіппер винайняв помешкання в північній частині штату Нью-Йорк під назвою The Lofts at Harmony Hills. Як виявилося, він жив там не лише з сусідами, а й з кажанами. Серію відеоролик...