"Книга из серии "на воре шапка горит": Захарова нарвалася на критику ''інтелектуальним'' постом

Марія Захарова спробувала прикинутися розумною, але знову щось пішло не так...

Марія Захарова. Фото: скріншот з відео.

Офіційний представник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова була піддана жорсткій критиці за свою безграмотність і лицемірство. Приводом для цього стала публікація її посту із враженнями від прочитання книги про Мюнхенську змову, що передувала початку Другої світової війни, передають Патріоти України.

Зокрема користувачі нагадали скандальному дипломату, що її країна зараз діє, як гітлерівська Німеччина, а також присоромили за те, що вона переплутала дату закінчення Першої світової війни з початком Другої. Бурхлива дискусія розгорнулася під постом Захарової на її сторінці у Facebook.

"Дуже рекомендую для розуміння сучасних міжнародних процесів. Приблизно 250 сторінок нараховує збірник статей про Мюнхенську змову. Ситуація кінця 30-х — початку 40-х минулого століття аналізується детально, з наведенням фактологічного матеріалу і багатогранно. Тим більше необхідно прочитати, враховуючи річницю початку Другої світової війни. У мене пішло на це два перельоти: Москва — Мадрид і назад. Але ви ж здібніші", — вирішила похизуватися інтелектом спікер МЗС РФ.

Однак користувачі не оцінили читацьких уподобань Захарової, і залишили під її текстом масу жорстких коментарів, які викривають режим російських окупантів і причетність до нього Захарової.

"Видно, погано читали. Абсолютно немає різниці між Гітлером і Путіним. Між розділеним німецьким народом і сучасним розділеним російським. Гітлер у Чехословаччині теж захищав німців. Як Путін у Криму та Донбасі. Почитайте ще "Майн кампф". Для повної картини", — зазначив Нік Михайленко.

Його підтримав і Дмитро Назарчук, який також провів паралель між сучасною путінською Росією та нацистською Німеччиною. "Повністю згоден! 100% аналогія з сучасною анексією Криму! І те, що багато європейських, та й американських політиків закривають очі на факт агресії з боку Росії — повторення історії. Точно та сама риторика — "захист мирного німецького населення від чеських бандитів", "відновлення історичної справедливості" та інше", — наголосив він.

Аналогічні коментарі залишили й інші користувачі, розгромивши Захарову за її неосвіченість і причетність до злочинів країни-агресора.

"Ось, вона і готується вже!", "Щось ви, Маріє, переплутали, 11 листопада — річниця завершення Першої світової війни, а початок Другої — 1 вересня", "Книга із серії "на злодієві й шапка горить", "Пам'ятайте Другу світову війну, не допустіть Третьої, Маріє Володимирівно!" — пишуть люди.

Хіти тижня. Фото для тих, хто хоче пробачити Росію: Мережу вразила світлина замученого бойовиками українського "кіборга"

субота, 20 квітень 2019, 23:55

Український військовий Петро Полицюк, який опинився в полоні бойовиків, був убитий кадирівцями. Блогер опублікував його фото з закликом згадувати очі цього хлопця, якщо виникне бажання пробачити Росію, повідомляють Патріоти України. Такого після Криму ...

Хіти тижня. "Вата подымает голову": Мережу розлютила акція до 9 травня в Дніпрі (фото)

субота, 20 квітень 2019, 23:30

Власники фотостудії запропонували клієнтам "патріотичну" фотосесію із "колорадськими" стрічками. У Дніпрі пропонують провести фотосесію, присвячену Дню перемоги, що активно обговорюють користувачі соціальних мереж. Скріншот публікації з пропозицією про...