Кобзон все: У Москві готуються до гучних похорон, - ЗМІ

Як запевняють інсайдери, йдеться про останню стадію онкології і лічені дні.
Кобзон скоро помре? Фото: Сегодня.

У Кобзона метастази по всьому тілу і відмовив мозок - найімовірніше він проживе тільки кілька днів, повідомляє джерело, близьке до сім'ї співака, передають Патріоти України.

Раніше Кобзону видалили сечовий міхур, уражений раком і частину товстої кишки. Та й мозок вже був пошкоджений ще кілька років тому.

Лікар-уролог пояснив, чому було вирішено видаляти Кобзону сечовий міхур. «Однозначним показанням до операції є ракова пухлина, починаючи з 2-ї стадії, - пояснив фахівець. - Зазвичай так поводиться папілярний рак, при якому показано повне видалення органу. Таке втручання називається радикальною цистектомією. Вона обов'язково супроводжується реконструкцією органу будь-яким можливим способом».
Але видалення сечового міхура, як повідомив уролог, зумовлює появу багатьох проблем - пропадає еректильна функція, знижується функція печінки, підвищується кислотність в крові. Але найстрашніше - онкологічні процеси можуть не зникнути. Саме це і сталося з Кобзоном.

А ви це знали? Ось як кольори навколо впливають на ваше життя

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:12

Виявляється, кольори впливають на наше повсякденне життя. Вони можуть змінювати наші емоції, концентрацію, активність, фізичні функції або навіть сприйняття температури, передають Патріоти України. Давайте розберемося, які кольори і як впливають на наш...

Мобілізація в Україні: Стало відомо, кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:03

Під час загальної мобілізації всі чоловіки віком від 18 до 60 років вважаються військовозобов'язаними. Це стосується і тих осіб, яких знято або виключено з військового обліку, передають Патріоти України. Військовослужбовців можуть знімати або виключати...