Конфлікт інтересів та блага демократії: Чому депутатство в США за українськими мірками втрачає будь-який сенс, - блогер

При розгляді закону американські депутати зустрічаються з різними експертами, групами і лобістами в місті. Їм надходять численні дзвінки та листи від виборців, які просять проголосувати за або проти.

У міській раді 300-тисячного Піттсбурга аж 9 (!!!) депутатів. Фото: panorama.am.

У міській раді Піттсбурга, другого за розміром міста в Пенсільванії, аж 9 (!!!) депутатів. На близько 300 тис жителів. При розгляді закону вони зустрічаються з різними експертами, групами і лобістами в місті. Їм надходять численні дзвінки та листи від виборців, які просять проголосувати за або проти. З ними всіма говорять. А потім депутат голосує. Про це пише на своїй сторінці в Фейсбуці Оксана Коваленко, передають Патріоти України і цитують Нескучные новости:

"Еще ремарка - им не запрещено продолжать вести свой бизнес. НО. Если депутат или жена/брат/сват депутата имеет личную заинтересованность в законе, депутат заявит об этом и не будет участвовать в голосовании.

Это касается и например выбора компании, которой город закажет ту или иную услугу. Если близкие к депутату люди имеют отношение к компании, которая хочет такую услугу выполнить, именно об этом скажет перед голосованием и не будет в нем участвовать....

То же самое касается и более высокого уровня - депутатов совета округа или совета штата. На уровне Конгресса конкретно этот вопрос мы не задавали.

В общем, по украинским меркам депутатство в США теряет какой-либо смысл.

И ещё каждому депутату выделяется по 700 тысяч, которые он распределяет на потребности своих районов, грубо говоря. Изучаются обращения всех общин районов и тогда принимается решение. За использование денег все отчитываются.

Хочу такое в Киеве. И активных сознательных избирателей тоже хочу)))".

Кабмін виплатить компенсації частині українців у розмірі від 10 до 16 тисяч грн: Хто може розраховувати на допомогу

четвер, 30 березень 2023, 11:28

В Україні держава виплачує компенсації роботодавцям, які працевлаштовують певні категорії громадян, зокрема, внутрішніх переселенців, передають Патріоти України. За словами міністерки економіки України Юлії Свириденко, планується збільшення компенсації...

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...