Королева Нідерландів і за сумісництвом дружина пілота дуже любить українські вишиванки (фото)

Королева Максима прийшла у сукні-вишиванці українського бренду Vita Kin на змагання зі спортивної гімнастики під час Олімпіади, в яких брала участь її співвітчизниця Санні Веверс.

Її Величність в українській вишиванці на Олімпіаді в Ріо. Фото: vogue.ua.

Дружина сьомого короля Нідерландів Віллема-Олександра, який, як виявилося, регулярно керував літаком пасажирських авіаліній, залишаючись при цьому інкогніто, дуже любить вишиванки, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Аргентинка Максима Соррегьєта з'явилася в білій сукні, розшитій блакитними нитками, на змаганнях зі спортивної гімнастики під час Олімпіади в Ріо-де-Жанейро в 2016 році.

До речі, якщо проаналізувати орнамент, то плаття Максими і його орнаменти більше належать до Волинського регіону України. Вишиванкам тут притаманні чіткі геометричні візерунки і простота.

Однак візерунки на рукавах більше вказують на Закарпатський регіон. Схоже, що вони прикрашені характерними для цієї області "карлючками". Низ сукні схожий на інтерпретацію української плахти: він не зшитий і обрамлений візерунками.

До речі, блакитний колір ниток символізує успіх і процвітання в будь-якій професії.

Співала про Україну, а чекала РФ: Дівчинка з Лисичанська вразила "перевзуванням" (відео)

понеділок, 4 липень 2022, 14:39

Дівчинка з Лисичанська вразила мережу своїм "перевзуванням". Нещодавно вона співала про вільну Україну, а учора щиро раділа, коли окупанти зайшли до міста, передають Патріоти України. Відео з дівчинкою записали російські пропагандисти, а згодом у мереж...

Другою жертвою стала румунка: З'явились моторошні подробиці смертельних нападів акули в Єгипті

понеділок, 4 липень 2022, 11:56

У Єгипті неподалік Хургади акула напала на ще одну туристку. 40-річна громадянка Румунії загинула від отриманих поранень, її тіло знайшли за кілька годин після нападу на австрійку, передають Патріоти України. Місцева влада прийняла рішення закрити пля...