
Двох загиблих бійців перевезуть з Дніпра до Києва для церемонії прощання. Про це у "Фейсбуці" пише волонтерка Наталія Іванова, передають Патріоти України.
"Сьогодні загиблі Герої Гуцул і Док вирушать з Дніпра до Києва. Прощання в Києві відбудеться на Майдані Незалежності біля стели о 15.00 - 15.30", - пише волонтерка. Тіла ще двох загиблих бійців вчора були доправлені родичам.
Нагадаємо, в ніч з 11 на 12 червня на шахті "Бутовка" під час обстрілу з важкого озброєння підрозділи ДУК ПС, які займали позиції на шахті понесли втрати. Через руйнування конструкцій шахти було поранено 12 та загинуло четверо бійців ДУК ПС. Їх було доправлено до лікарні Мечникова у Дніпрі.


Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...