
У столиці Польщі з нагоди Дня Росії, який відзначається 12 червня, українські активісти провели мовчазний флешмоб.
Про це повідомляють Патріоти України.
Так, учасники акції принесли під російське диппредставництво труни, вінки і хрести, що символізують вбивства російськими військовими українців на Донбасі.
Під час флешмобу, який пройшов під назвою "Росія - країна, яка вбиває", активісти варшавського Євромайдану лягли вздовж паркану посольства РФ, символізуючи убитих українців за більш, ніж 2 роки війни на Донбасі.
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...
Крихітні кристали, що містяться в метеориті, розповіли про приховану епоху в історії руйнівних зіткнень у Сонячній системі. Частинки дуже малі, їх неможливо розгледіти без мікроскопа, але вчені під керівництвом планетолога Керолін Кроу з Університету К...