"Країна ідіотів і злісних дебілів": У Москві влаштували свято з ''Новачком'' і Чебурашками (відео)

Інтернет-користувачі висміяли таку акцію, зазначивши, що британцям варто звернути увагу на "жарт".

Росіяни влаштували свято із "Новачком". Фото: скріншот з відео.

У Москві люди в костюмах ведмедя, Чебурашки і крокодила Гени пригощали відвідувачів британського візового центру невідомим напоєм, який назвали "Новачком". Відео перформансу оприлюднив "360", передають Патріоти України.

"Візу не видають без "Новачка" - сказала жінка в кокошнику і запропонувала одному з відвідувачів напій. "Країна ідіотів і злісних дебілів: біля британського візового центру в Москві розливають "Новачок", - написав користувач Віталій С. у Twitter.

"Давайте тільки так: у країні не без ідіотів і злісних дебілів", - додав російський олігарх Михайло Ходорковський. "Упоротий Чебурашка", "Це вже не лікується", "Ї*анутим нема спокою", "Забули костюми Баширова з Петровим", "Що за маячня?" "Дітям своїм нехай наливають, петрушки виряджені", "Головне, що босові подобається", "Краще б розливали "Глід", більш убивчий склад. Або вони під "Глодом" розливають "Новачок"?" "Тепер ми знаємо, чому за кордоном наших дебілів вираховують на відстані", - коментують у мережі те, що відбувалося в РФ.


Кабмін заявив, що в Україні будуть справедливіші графіки: Де не відключатимуть світло

середа, 29 травень 2024, 9:32

В Україні будуть діяти справедливіші графіки відключення світла. Кабінет міністрів підтримав відповідну постанову. Визначено перелік пріоритетних об'єктів, які не відключатимуть від електрики. Про це повідомили у Міністерстві енергетики та йдеться у по...

На Землі можуть знову з‘явитися динозаври? Вчені розповіли про наслідки глобального потепління

середа, 29 травень 2024, 9:23

Динозаври продовжують існувати поряд із нами у вигляді птахів - нащадків давніх крилатих рептилій. Але чи могли би "канонічні" динозаври, як-от, тиранозавр, трицератопс і стегозавр, еволюціонувати знову, якби клімат і температура повернулися до умов к...