
30 січня навколо окупованого Донецька не вщухають бої: гримить в районі аеропорту, Ясинуватської розвилки, з міста працює артилерія. У зв'язку з цим окупанти обмежили рух громадського транспорту. Трамваї №1 сьогодні їздять тільки до зупинки "Економічна", що курсують по Київському проспекту, тролейбуси - тільки до Київського виконкому. У рішенні виконкому зазначено, що обмеження ввели для забезпечення безпеки життя місцевих жителів і гостей міста, пишуть Патріоти України з посиланням на соцмережі.


“Якщо у нас тут все так погано, нехай проводять евакуацію з наданням хоч якогось даху над головою. А так це формене знущання", - пишуть донеччани. Тим часом, в соцмережах з'являються повідомлення, що сьогодні в захопленому бойовиками Донецьку російські ТБ-журналісти мають намір знімати сюжети про "звірства ЗСУ". У зв'язку з цим мирних жителів попереджають про можливі криваві провокації. Крім того, вранці 30 січня в Червоногвардійському районі Макіївки снаряд потрапив в будівлю, розташовану на території 5-ї лікарні. За словами очевидців, приїхала швидка, є постраждалі.
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...
Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...