Красиво жить не запретишь? - Доньки полковника МВС України вихваляються відпочинком у дорогих готелях ЄС (фото, відео)

У соцмережі Дарина і Анастасія Єршови виставляють світлини і відео свого люксового відпочинку за кордоном.

Сестри Єршови ні в чому собі не відмовляють. Фото:Instagram

Журналісти програми "Гроші" (1 + 1) новий випуск присвятили розкішному життю дітей українських чиновників. Вони вивчили Instagram-сторінки дочок екс-начальника Департаменту ДАІ МВС України та полковника МВС Олександра Єршова, передають Патріоти України з посиланням на сайт програми.

У соцмережі Дарина і Анастасія Єршови виставляють світлини і відео свого люксового відпочинку за кордоном.

Зокрема, сестри Єршови зупинялися в одному з найдорожчих готелів Мілана - Excelsior hotel Gallia. Щоб зняти звичайний двомісний номер в цьому готелі лише на одну добу потрібно заплатити близько 20 тисяч гривень. За номер в люксовому готелі Риму J. K Place Roma, де Дарина Єршова фотографувалася у білизні, доведеться викласти близько семи сотень євро.

Тим часом її сестра - Анастасія - "запалює" на іспанській Ібіці, а також в Мексиці. Один переліт в теплі краї коштує від 70 тисяч гривень. Аксесуари у дівчат не менш дорогі. Сумка Louis Vuitton вартістю майже 50 тисяч гривень або Fendi, яка коштує близько 115 тисяч гривень.

Пощастило дочкам полковника побувати навіть на кінофестивалі в Каннах.

Може загинути багато людей: Кримському мосту напророкували сумну долю

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:24

Російська окупаційна влада відмовляється пускати потяги по Кримському мосту, незважаючи на обіцянки, так як це може зруйнувати нестійку конструкцію. При цьому рано чи пізно моста не стане. Про це "Радіо Свобода" заявив російський незалежний експерт, ка...

День захисника України: Чим 14 жовтня принципово відрізняється від 23 лютого

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:11

У понеділок, 14 жовтня, по всій Україні відзначається нове державне свято - День захисника України, покликане замінити колишній День захисника Вітчизни, який відзначався 23-го лютого, передають Патріоти України. Чому вибір припав саме на цю дату і чим ...