"Крепкий хозяйственник": Добкін у разі, якщо стане президентом, обіцяє передати полякам два славетні замки України

Одіозний нардеп вважає поляків схожими на українців, але більш успішними.
Михайло Добкін. Фото: соцмережі.

У разі приходу до влади, скандальний нардеп від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін збирається передати Польщі управління Олеським і Підгорецьким замками, розташованими у Львівській області, передають Патріоти України.

"Поляки такие же, как и мы, только успешнее. Намного успешнее. Они свою Польшу в разы больше любят и берегут, чем наши, все вместе взятые "патриоты". Да и патриоты ли они у нас?! Это ещё большой вопрос! Приду к власти, передам полякам Олеський и Подгорецкий замки. Всё равно их "убивают" во Львовской области. Не следят и не содержат, как следует. А ведь там родились несколько поколений польских королей!" - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Також політик вважає, що нехай хоч королівські нащадки все відновлять і збережуть в своїх родових гніздах. "Как и положено хранить свою историю. А землю под этими замками я потомкам польских королей не передам. Земля наша. И не передаётся. Никому! Даже потомкам королей", - додав Добкін.

"Я - не стрелок, я - домик": У мережі відреагували на фото нової уніформи українських снайперів

середа, 14 листопад 2018, 13:59

Костюм був представлений головнокомандувачу ЗСУ Віктору Муженко під час візиту до 169-ого навчального центру "Десна". В українській армії представили новий маскувальний костюм для снайперів. Про це повідомляється на Facebook сторінці Головного управлін...

Хіти тижня. "Згорів перед роботою": Охоплений полум'ям хлопець зістрибнув з Кримського моста (фото, відео 16+)

середа, 14 листопад 2018, 13:00

Правда, йдеться не про той міст, який обіцяє "дорогу в рай" для мешканців окупованого півострова, а той, що розташований у скрепній столиці... В російській столиці хлопець, який горів, зістрибнув з Кримського моста (висячий міст через Москву-ріку на тр...