"Крепкий хозяйственник": Добкін у разі, якщо стане президентом, обіцяє передати полякам два славетні замки України

Одіозний нардеп вважає поляків схожими на українців, але більш успішними.
Михайло Добкін. Фото: соцмережі.

У разі приходу до влади, скандальний нардеп від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін збирається передати Польщі управління Олеським і Підгорецьким замками, розташованими у Львівській області, передають Патріоти України.

"Поляки такие же, как и мы, только успешнее. Намного успешнее. Они свою Польшу в разы больше любят и берегут, чем наши, все вместе взятые "патриоты". Да и патриоты ли они у нас?! Это ещё большой вопрос! Приду к власти, передам полякам Олеський и Подгорецкий замки. Всё равно их "убивают" во Львовской области. Не следят и не содержат, как следует. А ведь там родились несколько поколений польских королей!" - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Також політик вважає, що нехай хоч королівські нащадки все відновлять і збережуть в своїх родових гніздах. "Как и положено хранить свою историю. А землю под этими замками я потомкам польских королей не передам. Земля наша. И не передаётся. Никому! Даже потомкам королей", - додав Добкін.

Хіти тижня. Колаборанти серед нас: Скільки українців готові підтримати окупантів. Соціологи дали свіжі дані

середа, 19 вересень 2018, 9:00

Оприлюднено дуже сумний прогноз на вибори-2019 в Україні. Згідно з даними соцопитувань, в Україні все ще наявні сильні проросійські настрої. Приблизно кожен шостий українець зараз симпатизує Путіну, інформують Патріоти України. Про це в ефірі заявив ке...

Хіти тижня. Вийшла заміж не за того іноземця: Жінка місяць переховується в українському посольстві від свого чоловіка

середа, 19 вересень 2018, 4:00

Українка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, і вже місяць живе у посольстві України в Тегерані. Українка, яка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, місяць живе у посольстві України в Тегерані. Іранська сторона не дає їй дозволу ...