"Крыша подпрыгнула, а потом приземлилась": Окупанти дивно пояснили, чому на "Донбас Арені" не можна проводити матчі

Представник окупаційної влади заявив, що справжню оцінку ситуації можуть дати тільки фахівці, але таки чомусь не зміг відмовитися від спокуси розповісти про "вибухову хвилю, яка зайшла та вийшла".

"Донбас Арена" в окупованому Донецьку. Фото: Вікіпедія.

Окупаційна влада «ДНР» цікаво пояснила, чому на «Донбас Арені» в окупованому Донецьку не можна проводити футбольні матчі, передають Патріоти України.

Так званий «в.о. міністра молоді, туризму і спорту» «ДНР» Олександр Громаков заявив, що у 2015 році вибухова хвиля боєприпасу «зайшла всередину стадіону і відірвала від основи скляний дах, який накриває всі сидіння глядачів».
Український блогер і журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в соцмережі процитував цю заяву. При цьому опис самого процесу викликав глузування з боку користувачів соціальних мереж вкрай дивною логікою оповіді. Громаков заявляє, що про складність проблеми можуть судити лише фахівці, яких бойовики просять провести експертизу. Також, Громаков заявив, що після її проведення бойовики зможуть зрозуміти, як відновити «Донбас Арену».

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...

Деякі вільні місця ще чекають "клієнтів": У Мелітополі показали моторошне "ковідне" кладовище (відео)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 22:59

В Мелітополі, де невакцинованим особам заборонили проїзд у транспорті, ситуація з коронавірусом не покращується. На новому кладовищі для жертв COVID-19 виділили цілий квартал. Люди продовжують вмирати від коронавірусу, для них вже "завбачливо" вирили н...