Кулеметниці, снайперки та водії бойових машин: Скільки жінок захищає Україну від російського агресора

При загальній чисельності Збройних Сил в 255 тисяч осіб, жінок в армії служить близько 55 тисяч.

Жінки теж захищають Україну разом із чоловіками. Фото: соцмережі.

Учасниками бойових дій на Донбасі стали більше шести тисяч українських жінок-військовослужбовців. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з питань гендерної політики Катерина Левченко, передають Патріоти України.

«Більше 6 тисяч жінок є учасницями бойових дій, 24 - поранені, 4 загинули. Жінки захищають Україну у війні проти російської агресії на сході держави як кулеметники, снайперки, гранатометниці, водії бойових машин, медичні працівниці тощо. І тому сьогодні виключати з когорти захисників Вітчизни жінок не тільки некоректно і невдячно, це ще і дискримінація. Тому привітаємо тих, хто нас захищає!» - написала Левченко в своєму блозі.
За її інформацією, при загальній чисельності Збройних Сил в 255 тисяч осіб, жінок в армії служить близько 55 тисяч. З них половина мають військові звання, а майже 3,5 тисячі - офіцерські. А крім ЗСУ, жінки проходять службу також в Національній гвардії України, Державній прикордонній службі, СБУ та Національній поліції.
«Кожен день ми з вами творимо історію, нову історію молодої незалежної держави. Ми з вами будуємо країну, в якій живуть прогресивні і неупереджені люди. Тому важливо звернути увагу на те, що День захисника України - це свято не тільки чоловіків, а й жінок, які захищали і продовжують захищати Україну», - прокоментувала гендерну статистику Левченко.

Космічний телескоп «Гайя» виявив, що наша Галактика, Чумацький шлях, зовсім не така, як науковці вважали раніше

вівторок, 3 жовтень 2023, 4:15

Космічний телескоп «Гайя» дозволив оцінити швидкість руху рекордної кількості зірок у Чумацькому Шляху, і нові дані виявилися вкрай несподіваними. Справа не тільки в тому, що його маса впала в багато разів: зрозуміли, що сама структура Галактики не так...

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...