
У мережі з’явилися нові фото водія київського тролейбуса Валентини Шостак, яка на роботі завжди носить вишиванку. Нові знімки жінки опублікувала "Українська правда", передають Патріоти України.
Як відомо, жінка родом із Житомира, а водієм у столиці працює вже 12 років.
Посаду водія Валентині запропонували в центрі зайнятості, коли вона залишилася одна з двома маленькими дітьми.
Замість спеціального одягу, на робочому місці жінка завжди носить вишиванку. Через це пасажири її часто фотографують.



Як повідомляли Патріоти України, жінка-водій тролейбуса №14 вразила соцмережі своєю красою і сміливістю. Одягнена в сукню-вишиванку, вона самостійно усуває неполадки в струмоприймачі транспорту.
Раніше Валентина Шостак розповіла, що національний одяг є "запобіжником від конфліктних пасажирів".
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...