У центрі столиці циганки пропонують жінкам поворожити на тему, яка одвічно хвилює представниць слабкої статі найбільше - кохання. Поки жертви відволікаються, ворожки, обікравши їх, просто тікають.На кадрах з відео з камер спостереження видно, як жінка у хустині шукає собі жертву. Біля дороги ворожка бачить свою потенційну жертву: жінку у чорній дублянці, яка щойно вийшла з магазину і зібралася переходити дорогу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Надзвичайні новини".
«Полізла до мене, а в мене просто в руці був гаманець, бо я виходила в магазин за продуктами. І вона відкрила цей гаманець і вирвала звідти гроші», - розповідає постраждала.
У жінки вкрали 500 гривень, і вона одразу почала кликати на допомогу. Одразу ж з’явилася ще одна циганка, але вже з дитиною. Вона забрала співучасницю і вони пішли геть, а вже за кілька годин їх затримала поліція. Ворожкою виявилася 44-річна мешканка Київщини.
«А потім вона сказала, я клянусь вам, вона запитала, чи буде вона зі своїм чоловіком чи ні. Я їй погадала, вона витягла 50 гривень, я їй кажу, що мені не треба ваші 50 гривень, дай краще 2 гривні. Вона дає мені 2 гривні. Те, що було, я так і кажу», - божиться ворожка.
Психологи кажуть, що найчастіше жертвами вуличних ворожок стають жінки, бо саме їх найлегше «підчепити на гачок» темою кохання. Тож аферистки починають уміло гіпнотизувати своїх жертв.
«Найкраще за все - уникати будь-якого контакту, перервати одразу», - каже психолог Валентин Озеров.
Експерти кажуть: від шаманських прийомів можуть врятувати амулети та обереги. Хоч психологи і не вірять у магічну силу цих аксесуарів, але перекоані: маленькі речі дійсно здатні додати господареві впевненості в собі.
«Враховуючи, скільки часу це з покоління в покоління йде, то щось у цьому є. Тому так відкидати я б не став, якщо не заважає ця булавка чи будь-яка річ», - говорить Озеров.
Циганку, що обібрала жінку на вулиці Жилянській у Києві, таки вдасться покарати, хоча зазвичай зробити це вкрай складно. Шахрайці загрожує до чотирьох років позбавлення волі.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...