Кисельов зробив гучну заяву про відмову від російського громадянства (відео)

Відомий російський журналіст Євген Кисельов, котрий близько 10 років живе та працює в Україні, розповівчому залишається росіянином

У прямому ефірі під час українсько-литовського марафону "Разом до перемоги" Кисельов розповів, що російських громадян з путінським режимом плутати не варто, передають Патріоти України.

Жителі Росії дійсно несуть моральну і політичну відповідальність в своїй більшості за те, що Путін досі залишається при владі. Своїм мовчанням або голосуванням на виборах вони дозволяють йому залишитися при владі. Однак особисто Кисельову за себе не соромно, тому що між незалежними опозиційними журналістами, а також опозиційними Путіну політиками і прихильниками режиму ставити знак рівності не можна.

Прокоментував Кисельов і можливість відмови від російського громадянства.

Хіти тижня. Крижаний апокаліпсис: У Росії велике місто скувало льодом - введено режим НС (фото, відео)

четвер, 26 листопад 2020, 20:00

Близько 2 тисяч будинків залишаються без світла, води і тепла. На лінії не вийшли трамваї і тролейбуси, скасовано частину електричок. У Владивостоці пройшов крижаний дощ, після якого дороги, автомобілі й дерева вкрилися товстою крижаною кіркою. Жителі ...

Російський телеведучий шоу "Битви екстрасенсів" засипався на корупції та фальсифікації

четвер, 26 листопад 2020, 19:59

Керівництво каналу ТНТ звільнило Сергія Сафронова. Один з беззмінних ведучих містичного шоу Сергій Сафронов вимагав у учасників проекту мільйони за підказки. Про це повідомляє StarHit, передають Патріоти України.