У Китаї почали видавати кредити з особливим видом забезпечення: в разі, якщо позичальник не зможе вчасно і повністю виплатити суму, кредитор опублікує в мережі його інтимні фотографії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Дівчат-студенток просять надіслати фотографію в стилі ню разом зі своїм паспортом. В обмін онлайн-кредитори видають їм позики на тисячі юанів. У разі, якщо студентки відмовляються виплачувати кредит, позичальники загрожують відправити знімки батькам або опублікувати їх у соцмережах.
Зазвичай такі позики становлять від 500 до 5 тисяч юанів, і 30% в тиждень - це нормальне явище. При цьому офіційно річна ставка на споживчі кредити в країні обмежена 24% на рік.
Представники платформи для видачі онлайн-кредитів Jiedaibao офіційно підтвердили, що такі позики під секс-фото існують, проте домовленості за ставкою кредитування відбуваються без контролю з їхнього боку.
Так, одна зі студенток взяла в кредит 500 юанів під 30 відсотків на тиждень. Інша з постраждалих позичила 120 тис. юанів (близько 350 тис. грн.) для відкриття власної справи, проте через 4 місяці виявилося, що вона винна вдвічі більше - щоб повернути борг і уникнути публікації фото, їй довелося звернутися за допомогою до родичів. Проте дівчина, як і раніше боїться, що кредитори викладуть її фотографії в Інтернет навіть після того, як отримали свої гроші назад.
Інша студентка відправила інтимне відео взамін на кредит в 10 тис. юанів. При цьому офіційно річна ставка на споживчі кредити в державі урізана 24 відсотками в рік.
Обмін фотознімками відбувається завчасно, і зазвичай для цього використовуються месенджери QQ і WeChat. Деякі кредитори реалізують придбані від молодих дівчат фотографії навіть після того, як ті погасять кредити.
Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...