Лайфхак: Як пити каву, щоб отримати від неї користь

Каву рекомендується пити заварену гарячою водою або зварену в турці. За таких умов у ній буде більший вміст антиоксидантів. Холодним кавовим напоям перевагу надавати не варто: за кількістю корисних речовин вони гарячим значно поступаються, повідомляють Патріоти України.

У процесі швидкого нагрівання в каві утворюється набагато більша концентрація важливих кислот. Вони допомагають організму протистояти агресивним формам кисню, здатним пошкодити клітини організму й тим самим призвести до розвитку раку чи інших патологій. Холодні кавові напої зазвичай готуються на воді кімнатної температури. Тому вміст антиоксидантів у них утворюється мінімальний.

Холодні кавові напої не мають жодних переваг над гарячими. Загальний рівень кислотності в обох практично однаковий. Коливається він у межах 4.85 й 5.13. Обмежень щодо кількості випитої кави немає. Американська асоціація серця стверджує, що орієнтуватися в цьому питанні треба виключно на власні відчуття. Міру кожен повинен визначити сам для себе.

Врятував життя: На полігоні старший лейтенант ЗСУ закрив собою підлеглого від вибуху гранати

п’ятниця, 21 січень 2022, 0:21

На полігоні 25-річний військовий ЗСУ Богдан Федосенко закрив собою підлеглого від вибуху гранати, таким чином врятував йому життя. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Командування Сил логістики Збройних Сил України. На одному з навчаль...

З архіву ПУ. Де в Україні "працює" найбільше повій: У поліції назвали місто-рекордсмена

п’ятниця, 21 січень 2022, 0:10

Одещина стала лідером за кількістю повій в Україні. У 2019 року в регіоні було виявлено 229 жінок легкої поведінки, яких затримували 626 раз. Про це повідомляє 056.ua з посиланням на департамент Нацполіціі по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгів...