Лайфхак: Як пити каву, щоб отримати від неї користь

Каву рекомендується пити заварену гарячою водою або зварену в турці. За таких умов у ній буде більший вміст антиоксидантів. Холодним кавовим напоям перевагу надавати не варто: за кількістю корисних речовин вони гарячим значно поступаються, повідомляють Патріоти України.

У процесі швидкого нагрівання в каві утворюється набагато більша концентрація важливих кислот. Вони допомагають організму протистояти агресивним формам кисню, здатним пошкодити клітини організму й тим самим призвести до розвитку раку чи інших патологій. Холодні кавові напої зазвичай готуються на воді кімнатної температури. Тому вміст антиоксидантів у них утворюється мінімальний.

Холодні кавові напої не мають жодних переваг над гарячими. Загальний рівень кислотності в обох практично однаковий. Коливається він у межах 4.85 й 5.13. Обмежень щодо кількості випитої кави немає. Американська асоціація серця стверджує, що орієнтуватися в цьому питанні треба виключно на власні відчуття. Міру кожен повинен визначити сам для себе.

"Справжні копійки в Instagram": Дружина продюсера "Кварталу" розповіла про свій заробіток

четвер, 9 лютий 2023, 13:00

Українська актриса Анна Саліванчук розповіла, що її фінансове становище під час війни значно погіршилося. У серіалах вона поки не знімається, а в Instagram заробляє копійки, передають Патріоти України. За її словами, реклама у неї коштує близько 4-5 ти...

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,РФ,наступ окупантів,Бахмут, Вугледар,оперативне оточення,знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!