Легендарного радянського актора екстрено госпіталізували

Володимир Етуш, якого усі із дитинства знають по ролі Карабаса-Барабаса, опинився у лікарні замість відпочинку за кордоном.

Володимир Етуш. Фото: Факти.

Найстаріший актор трупи театру імені Вахтангова Володимир Етуш, завершивши сезон, вирішив разом з дружиною поїхати на відпочинок за кордон, проте незабаром був змушений повернутися в Москву через погане самопочуття. Новину повідомив директор театру Кирило Крок, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Зараз, за словами Крока, артист перебуває під наглядом лікарів у Пирогівській лікарні, куди він був госпіталізований, в цілому його стан стабільний. Крок стверджує, що госпіталізація була, що називається, «від гріха подалі». 20 вересня Володимир Етуш повинен зіграти у виставі «Пристань» на рідній сцені.

Для українських чоловіків змінюються правила виїзду за кордон: Кому дозволять виїхати на роботу з 1 червня

понеділок, 29 травень 2023, 6:28

Виїзд за кордон для багатьох українських чоловіків здійснюватиметься за новими правилами. Зокрема, зміняться правила виїзду на роботу для держслужбовців та діячів культури.Як зміняться правила виїзду за кордон, пише 24tv.ua, передають Патріоти України....

Мафія, звісно, брутальна, але... У Японії було заарештовано члена грізної якудзи, бо не прибрав на вулиці за собакою

понеділок, 29 травень 2023, 6:19

Хоча відомо, що член якудзи щоранку ходить із собакою по тому самому маршруту, він заперечує пред'явлені йому звинувачення. Як повідомляє Sora News, поліцейські в японському місті Асахікава, префектура Хоккайдо, заарештували члена якудзи за те, що він ...