Легендарного радянського актора екстрено госпіталізували

Володимир Етуш, якого усі із дитинства знають по ролі Карабаса-Барабаса, опинився у лікарні замість відпочинку за кордоном.

Володимир Етуш. Фото: Факти.

Найстаріший актор трупи театру імені Вахтангова Володимир Етуш, завершивши сезон, вирішив разом з дружиною поїхати на відпочинок за кордон, проте незабаром був змушений повернутися в Москву через погане самопочуття. Новину повідомив директор театру Кирило Крок, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Зараз, за словами Крока, артист перебуває під наглядом лікарів у Пирогівській лікарні, куди він був госпіталізований, в цілому його стан стабільний. Крок стверджує, що госпіталізація була, що називається, «від гріха подалі». 20 вересня Володимир Етуш повинен зіграти у виставі «Пристань» на рідній сцені.

100 злотих на одяг та товари для дому: У Польщі запровадили ще один вид допомоги переселенцям з України

середа, 6 липень 2022, 6:29

Відділення Червоного Хреста з кінця червня видають біженцям з України у Польщі подарункові карти для купівлі товарів в одній з мереж магазинів. Про це організація повідомляє у фейсбуці, передають Патріоти України. . «Картки на суму в 100 злотих видаю...

У окупованому Донецьку із крана замість питної води тече бруд (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 23:51

У непідконтрольному Україні Донецьку замість питної води із крана тече бруд. Один із місцевих пабліків опублікував відповідне відео, передають Патріоти України.