Попередньою причиною інциденту називають недотримання робітниками техніки безпеки.

У московському метро чергова НП. На одній зі станцій обвалилася важка конструкція прямо на людей. Люди в паніці, на місце прибувають медики, вже відомо про постраждалих. Про це пишуть російські Telegram-канали, передають Патріоти України.
Відомо, що інцидент стався біля станції підземки "Саларьєво". Як з'ясувалося згодом, причиною обвалу стала аварія в системі водопостачання, відірвалося дві труби.
За попередніми даними, одна людина загинула. Ще двоє постраждали. Нещасний випадок стався через те, що впала конструкція, - величезна труба, робочі її просто не втримали.
Раніше співрозмовник в екстрених службах розповів РІА Новини про обвалення на будівництві неподалік від «Саларьєво». В результаті НП троє робітників були придавлені.
За даними «МК», обвалення труби сталося поблизу споруджуваного в Новій Москві торгового центру, а один з робітників, на яких вона впала, помер через те, що йому повністю відірвало ногу. Попередньою причиною інциденту видання називає недотримання робітниками техніки безпеки.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...