Попередньою причиною інциденту називають недотримання робітниками техніки безпеки.

У московському метро чергова НП. На одній зі станцій обвалилася важка конструкція прямо на людей. Люди в паніці, на місце прибувають медики, вже відомо про постраждалих. Про це пишуть російські Telegram-канали, передають Патріоти України.
Відомо, що інцидент стався біля станції підземки "Саларьєво". Як з'ясувалося згодом, причиною обвалу стала аварія в системі водопостачання, відірвалося дві труби.
За попередніми даними, одна людина загинула. Ще двоє постраждали. Нещасний випадок стався через те, що впала конструкція, - величезна труба, робочі її просто не втримали.
Раніше співрозмовник в екстрених службах розповів РІА Новини про обвалення на будівництві неподалік від «Саларьєво». В результаті НП троє робітників були придавлені.
За даними «МК», обвалення труби сталося поблизу споруджуваного в Новій Москві торгового центру, а один з робітників, на яких вона впала, помер через те, що йому повністю відірвало ногу. Попередньою причиною інциденту видання називає недотримання робітниками техніки безпеки.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...