Вчені США розробили технологію імунотерапії раку, за допомогою якої можна усунути злоякісні клітини, перш ніж вони закріпляться в організмі. Для цього дослідницька група з Луісвіллского університету створила спеціальні ін'єкції, пише MedicalXpress, інформують Патріоти України.
Здоровим мишам вводили білок, отриманий на основі клонованих послідовностей ДНК. Після цього гризунів заражали пухлинними клітинами шийки матки і легень, проте через два тижні після процедури ракових клітин в їх організмі не було. Ефект від ін'єкції тривав протягом восьми тижнів.
За словами професора кафедри мікробіології й імунології Хавала Ширвана, молекула здатна генерувати імунну відповідь на появу рідкісних пухлинних клітин та усувати рак до його мінімального поширення.
Це досягається шляхом підвищення ефективності CD8 + T-клітин, адаптивних імунних клітин, навчених направляти пухлину на руйнування.
Фахівці планують використовувати SA-4-1BBL у тому числі й для імунопрофілактики у людей, схильних до раку.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...