У мережі з'явилося відео з розповіддю жительки окупованого Криму, на думку якої США "отруюють населення" півострова, а президент Росії Володимир Путін витрачає "гуманітарну допомогу" на інших, замість того, щоб допомогти громадянам РФ, передають Патріоти України.
На записі немолода жінка ділиться своєю думкою з приводу життя в окупованому Криму. За її словами, всі "хворіють раками", а в столиці Росії: "Вся Москва - менінгіт". "Це все Америка нас нагороджує", - переконана пенсіонерка.
Крім того, вона також поскаржилася на маленькі пенсії і високі ціни. На питання оператора, чи винна Америка і в цьому, жінка відповіла ствердно. Дісталося і російському керівництву, однак в специфічному ракурсі. "Путін всім гуманітарну допомогу посилає, а нам - во", - поскаржилася мешканка.
pic.twitter.com/MKVyvOtB2l
— Крым. Реалии (@krymrealii) 8 октября 2018 г.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...