Людина-змія: Філіппінець страждає невиліковною хворобою (фото, відео)

Страшна хвороба шкіри - іхтіоз - зламала чоловікові життя, але він не здається.

Антоніо Релой страждає іхтіозом. Фото: mirror.co.uk.

Філіппінець Антоніо Релой з народження страждає від рідкісного шкірного захворювання, в результаті якого він виглядає так, ніби сильно обгорів під час пожежі. Його шкіра нагадує панцир: вона жорстка, темна і потріскана, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Його хвороба називається іхтіоз.

Місцеві жителі вважають чоловіка проклятим. Мати кинула Рело, коли йому було 12, а його батько пішов з сім'ї ще до народження сина. Хлопчика виховувала бабуся.

Все життя Антоніо страждає від насмішок оточуючих, через які він в якийсь момент перестав виходити з дому. Стан шкіри чоловіки з роками тільки погіршується, останнім часом через захворювання він став погано бачити.

Релой мріє стати електриком, більшу частину часу він проводить вдома, розбираючись в пристрої електронних приладів.

Нещодавно про Антоніо дізналися представники однієї з місцевих благодійних організацій, які відвезли Рело в велике місто для лікування. Лікарі кажуть, що повністю вилікувати чоловіка не вдасться, проте є спеціальні засоби, які допоможуть полегшити його страждання.

"Бажаю пекла кожній парашській пиці": Даша Астаф'єва показала, як спала на полу в коридорі під час нічної атаки на Київ (фото)

неділя, 28 травень 2023, 19:00

Співачка та волонтерка Даша Астаф'єва, як і більшість киян сьогодні, ночувала в укритті, повідомляють Патріоти України. У ніч проти 28 травня російські війська завдали чергового масованого удару по Україні "Шахедами", тож у столиці було гучно. На своїй...

У тропічних лісах несподівано знайшли загублене місто майя

неділя, 28 травень 2023, 18:54

Дослідники виявили прадавнє місто майя, яке досі залишалося прихованим, обплетене комплексом з приблизно 400 взаємопов'язаних поселень. Деяким із них понад 3 тисячі років, вони пов'язані між собою. Про це пише видання The Washington Post, передають Пат...