Людина-змія: Філіппінець страждає невиліковною хворобою (фото, відео)

Страшна хвороба шкіри - іхтіоз - зламала чоловікові життя, але він не здається.

Антоніо Релой страждає іхтіозом. Фото: mirror.co.uk.

Філіппінець Антоніо Релой з народження страждає від рідкісного шкірного захворювання, в результаті якого він виглядає так, ніби сильно обгорів під час пожежі. Його шкіра нагадує панцир: вона жорстка, темна і потріскана, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Його хвороба називається іхтіоз.

Місцеві жителі вважають чоловіка проклятим. Мати кинула Рело, коли йому було 12, а його батько пішов з сім'ї ще до народження сина. Хлопчика виховувала бабуся.

Все життя Антоніо страждає від насмішок оточуючих, через які він в якийсь момент перестав виходити з дому. Стан шкіри чоловіки з роками тільки погіршується, останнім часом через захворювання він став погано бачити.

Релой мріє стати електриком, більшу частину часу він проводить вдома, розбираючись в пристрої електронних приладів.

Нещодавно про Антоніо дізналися представники однієї з місцевих благодійних організацій, які відвезли Рело в велике місто для лікування. Лікарі кажуть, що повністю вилікувати чоловіка не вдасться, проте є спеціальні засоби, які допоможуть полегшити його страждання.

"Він знімав звірства окупантів": У Харкові знайшли вбитим відомого фотокореспондента

понеділок, 23 травень 2022, 11:30

Щодня стає відомо про нові жертви серед мирних людей, яких жорстоко вбивають окупанти. Днями знайшли тіло фотографа й оператора Ігоря Гуденка, автора надважливого відео розстрілу протестувальників на Майдані 20 лютого 2014 року. Він загинув від російсь...

"Русский военный корабль... Всьо": У Києві небувалий ажіотаж навколо нової марки - черга за нею вишикувалася за кілька годин до початку продажу (відео)

понеділок, 23 травень 2022, 11:25

Вже друга марка "Укрпошти" - цього разу з потопленим російським флагманом ЧФ "Москва" - знову викликала ажіотаж в Україні, передають Патріоти України. Керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський розповів, що урочисті погашення марки «Російський військовий кор...